زیرنویس فیلم Privates Progress (1956)

نام فارسی فیلم : پیشرفت خصوصی (1956)

6.4
  • ژانر :   کمدی جنگی
  • کارگردان :   John Boulting
  • سال انتشار :   1956
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Ian Carmichael-  Ronald Adam-  Henry B. Longhurst

خلاصه فارسی

استنلی ویندراش باید تحصیلات دانشگاهی خود را با فراخوانی در اواخر جنگ قطع کند. او به سرعت ثابت می کند که افسر نیست، اما با سرباز حیله گر پرسیوال کاکس دوست می شود که دقیقاً می داند همه کلاهبرداری ها در دنیای آشفته ارتش بریتانیا چگونه کار می کنند. و عموی سرتیپ دفتر جنگ استنلی نیز به نظر می رسد چیزی بیش از کمی مبهم است - و هر دو به زودی برای او در پشت خطوط دشمن کار می کنند.


خلاصه انگلیسی

Stanley Windrush has to interrupt his university education when he is called up towards the end of the war. He quickly proves himself not to be officer material, but befriends wily Private Percival Cox who knows exactly how all the scams work in the confused world of the British Army. And Stanley's brigadier War Office uncle seems to be up to something more than a bit shady too - and they are both soon working for him, behind the enemy lines.


این فیلم با نام تجاری Private's Progress محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی John Boulting و بازیگرانی چون Ian Carmichael,Ronald Adam,Henry B. Longhurst در ژانر کمدی,جنگی در سال 1956 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.