زیرنویس فیلم Privates Progress (1956)

نام فارسی فیلم : پیشرفت خصوصی (1956)

6.4
  • ژانر :   کمدی جنگی
  • کارگردان :   John Boulting
  • سال انتشار :   1956
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Ian Carmichael-  Ronald Adam-  Henry B. Longhurst

خلاصه فارسی

استنلی ویندراش باید تحصیلات دانشگاهی خود را با فراخوانی در اواخر جنگ قطع کند. او به سرعت ثابت می کند که افسر نیست، اما با سرباز حیله گر پرسیوال کاکس دوست می شود که دقیقاً می داند همه کلاهبرداری ها در دنیای آشفته ارتش بریتانیا چگونه کار می کنند. و عموی سرتیپ دفتر جنگ استنلی نیز به نظر می رسد چیزی بیش از کمی مبهم است - و هر دو به زودی برای او در پشت خطوط دشمن کار می کنند.


خلاصه انگلیسی

Stanley Windrush has to interrupt his university education when he is called up towards the end of the war. He quickly proves himself not to be officer material, but befriends wily Private Percival Cox who knows exactly how all the scams work in the confused world of the British Army. And Stanley's brigadier War Office uncle seems to be up to something more than a bit shady too - and they are both soon working for him, behind the enemy lines.


این فیلم با نام تجاری Private's Progress محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی John Boulting و بازیگرانی چون Ian Carmichael,Ronald Adam,Henry B. Longhurst در ژانر کمدی,جنگی در سال 1956 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.