زیرنویس فیلم Pile ou face (1980)

نام فارسی فیلم : شیر یا خط (1980)

6.6
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Robert Enrico
  • سال انتشار :   1980
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Philippe Noiret-  Michel Serrault-  Dorothée

خلاصه فارسی

از زمان مرگ همسرش، بازرس لوئیس بارونی (فیلیپ نوآرت) تبدیل به یک گوشه نشین مجازی شده است و تنهایی خانه آرام خود را به همراهی دیگران ترجیح می دهد. دوره تأمل غم انگیز او زمانی شکسته می شود که از او خواسته می شود تا به مرگ مشکوک مادام مورلا که به گفته همسرش ادوارد (میشل سررو) از پنجره طبقه بالا سقوط کرد، نگاه کند. بارونی که کنجکاو است بیشتر بداند، تحقیق خود را آغاز می کند.


خلاصه انگلیسی

Since his wife died, Inspector Louis Baroni (Philippe Noiret) has become a virtual recluse, preferring the solitude of his quiet house to the company of others. His period of mournful contemplation is broken when he is called out to look into the suspicious death of Madame Morlaix who, according to her husband Edouard (Michel Serrault), fell from an upstairs window. Curious to find out more, Baroni begins his inquiry.


این فیلم با نام تجاری Pile ou face محصول کشور France است.به کارگردانی Robert Enrico و بازیگرانی چون Philippe Noiret,Michel Serrault,Dorothée در ژانر ,درام,دلهره آور در سال 1980 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Plane

7   - IMDB

پس از یک کار قهرمانانه فرود موفقیت آمیز هواپیمای آسیب دیده خود در طوفان در یک منطقه جنگی، یک خلبان نترس خود را بین دستور کار چندین شبه نظامی که قصد گروگان گرفتن هواپیما و مسافرانش را دارند، می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Infiesto

5.6   - IMDB

در حالی که ویروس کرونا زندگی آنها را خراب میکند، دو کارآگاه با جدیت به تعقیب افرادی میپردازند که مسئول یک آدم ربایی هستند که متوجه میشوند بخشی از یک الگوی شوم است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bad Behind Bars: Jodi Arias

5.5   - IMDB

جودی آریاس در زندان با دوناوان برینگ و تریسی براون دوست می شود و آنها جدایی ناپذیر شدند. دوناوان قبل از محاکمه جودی از زندان آزاد می شود و سخنگوی او می شود و در شبکه های اجتماعی پست می گذارد و از جودی دفاع می کند. هنگامی که جزئیات پرونده و داستان جودی دیگر جمع نمی شود، دوناوان از ادامه کار خودداری می کند و جنبه انتقام جودی را آشکار می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.