زیرنویس فیلم Peace by Chocolate (2021)

نام فارسی فیلم : صلح با شکلات (2021)

6.4
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Jonathan Keijser
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Hatem Ali-  Ayham Abou Ammar-  Yara Sabri

خلاصه فارسی

طارق حداد و خانواده سوری اش پس از فرار از لبنان جنگ زده پس از بمباران کارخانه شکلات سازی خانواده، به شهر کوچک آنتیگونیش در کانادا مهاجرت می کنند. پدر طارق، عیسام، دوباره شروع به ساختن شکلاتهایی میکند که در کلیسای محلی مورد استقبال قرار میگیرند، همسایهاش فرانکراوند سرمایهگذاران محلی را برای یک کارخانه جدید جذب میکند، در حالی که شکلاتساز محلی، کلی احساس میکند که این رقابت در خطر است. در حالی که تجارت «آرامش با شکلات» ایسام به رشد خود ادامه میدهد، طارق بین رویای پزشک شدن و تعهدش نسبت به تجارت خانوادگی درگیر است.


خلاصه انگلیسی

After fleeing war-torn Lebanon after the family's chocolate factory is bombed, Tareq Hadhad and his Syrian family immigrate to the small town of Antigonish in Canada. Tareq’s father Issam starts making chocolates again that are a hit at the local church, neighborly Frankrounds up local investors for a new factory, while local chocolatier Kelly feels threatened by the rivalry. While Issam’s “Peace By Chocolate” business continues to grow, Tareq is torn between his dream of becoming a doctor and his obligation to the family business.


این فیلم با نام تجاری Peace by Chocolate محصول کشور Canada است.به کارگردانی Jonathan Keijser و بازیگرانی چون Hatem Ali,Ayham Abou Ammar,Yara Sabri در ژانر کمدی,درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.