زیرنویس فیلم Peace by Chocolate (2021)

نام فارسی فیلم : صلح با شکلات (2021)

6.4
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Jonathan Keijser
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Hatem Ali-  Ayham Abou Ammar-  Yara Sabri

خلاصه فارسی

طارق حداد و خانواده سوری اش پس از فرار از لبنان جنگ زده پس از بمباران کارخانه شکلات سازی خانواده، به شهر کوچک آنتیگونیش در کانادا مهاجرت می کنند. پدر طارق، عیسام، دوباره شروع به ساختن شکلاتهایی میکند که در کلیسای محلی مورد استقبال قرار میگیرند، همسایهاش فرانکراوند سرمایهگذاران محلی را برای یک کارخانه جدید جذب میکند، در حالی که شکلاتساز محلی، کلی احساس میکند که این رقابت در خطر است. در حالی که تجارت «آرامش با شکلات» ایسام به رشد خود ادامه میدهد، طارق بین رویای پزشک شدن و تعهدش نسبت به تجارت خانوادگی درگیر است.


خلاصه انگلیسی

After fleeing war-torn Lebanon after the family's chocolate factory is bombed, Tareq Hadhad and his Syrian family immigrate to the small town of Antigonish in Canada. Tareq’s father Issam starts making chocolates again that are a hit at the local church, neighborly Frankrounds up local investors for a new factory, while local chocolatier Kelly feels threatened by the rivalry. While Issam’s “Peace By Chocolate” business continues to grow, Tareq is torn between his dream of becoming a doctor and his obligation to the family business.


این فیلم با نام تجاری Peace by Chocolate محصول کشور Canada است.به کارگردانی Jonathan Keijser و بازیگرانی چون Hatem Ali,Ayham Abou Ammar,Yara Sabri در ژانر کمدی,درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.