زیرنویس فیلم Out of My League (2020)

نام فارسی فیلم : خارج از لیگ من (2020)

6.1
  • ژانر :   کمدی درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Alice Filippi
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   Italy
  • بازیگران :   Ludovica Francesconi-  Giuseppe Maggio-  Eleonora Gaggero

خلاصه فارسی

مارتا ممکن است یتیم باشد، و ممکن است تحت تاثیر یک بیماری کشنده قرار گیرد، با این حال او مثبت ترین فردی است که می توان ملاقات کرد. او می خواهد یک پسر به او دل کند. نه هیچ پسری - خوش تیپ ترین از همه. یک روز، او ممکن است همتای خود را پیدا کرده باشد.


خلاصه انگلیسی

Marta may be an orphan, and she may be affected by a lethal illness, yet she is the most positive person one can meet. She wants a boy to fall for her. Not any boy - the most handsome of them all. One day, she may have found her match.


این فیلم با نام تجاری Out of My League محصول کشور Italy است.به کارگردانی Alice Filippi و بازیگرانی چون Ludovica Francesconi,Giuseppe Maggio,Eleonora Gaggero در ژانر کمدی,درام,داستان عاشقانه در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.