زیرنویس فیلم Out of My League (2020)

نام فارسی فیلم : خارج از لیگ من (2020)

6.1
  • ژانر :   کمدی درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Alice Filippi
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   Italy
  • بازیگران :   Ludovica Francesconi-  Giuseppe Maggio-  Eleonora Gaggero

خلاصه فارسی

مارتا ممکن است یتیم باشد، و ممکن است تحت تاثیر یک بیماری کشنده قرار گیرد، با این حال او مثبت ترین فردی است که می توان ملاقات کرد. او می خواهد یک پسر به او دل کند. نه هیچ پسری - خوش تیپ ترین از همه. یک روز، او ممکن است همتای خود را پیدا کرده باشد.


خلاصه انگلیسی

Marta may be an orphan, and she may be affected by a lethal illness, yet she is the most positive person one can meet. She wants a boy to fall for her. Not any boy - the most handsome of them all. One day, she may have found her match.


این فیلم با نام تجاری Out of My League محصول کشور Italy است.به کارگردانی Alice Filippi و بازیگرانی چون Ludovica Francesconi,Giuseppe Maggio,Eleonora Gaggero در ژانر کمدی,درام,داستان عاشقانه در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.