زیرنویس فیلم Orders to Kill (1958)

نام فارسی فیلم : دستور کشتن (1958)

7.1
  • ژانر :   درام دلهره آور جنگی
  • کارگردان :   Anthony Asquith
  • سال انتشار :   1958
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Eddie Albert-  Paul Massie-  Lillian Gish

خلاصه فارسی

یک خلبان جنگنده آمریکایی مستقر در یک شغل خاص به جاسوسی تبدیل می شود که در آن باید یک وکیل کوچک پاریسی را که مظنون به عبور از فرانسه با فروش اپراتورهای رادیویی به نازی ها است، بکشد.


خلاصه انگلیسی

A grounded American fighter pilot is switched to espionage on a special job in which he must kill a small-time Paris lawyer suspected of double-crossing France by selling out radio operators to the Nazis.


این فیلم با نام تجاری Orders to Kill محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Anthony Asquith و بازیگرانی چون Eddie Albert,Paul Massie,Lillian Gish در ژانر درام,دلهره آور,جنگی در سال 1958 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.