زیرنویس فیلم Operation Overlord (2021)

نام فارسی فیلم : عملیات Overlord (2021)

3.2
  • ژانر :   جنگی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Thom Hallum-  Billy Blair-  Stacey A Sheffield

خلاصه فارسی

یک هفته قبل از یورش به سواحل نرماندی، دو سرباز آمریکایی به یک مجتمع متروکه نفوذ می کنند تا یک اسیر جنگی را از چنگال رژیم نازی نجات دهند.


خلاصه انگلیسی

A week before storming the beaches of Normandy, two US Soldiers infiltrate an abandoned complex to rescue a prisoner of war from the clutches of the Nazi regime.


این فیلم با نام تجاری Operation Overlord محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Thom Hallum,Billy Blair,Stacey A Sheffield در ژانر جنگی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battle Over Britain

4.2   - IMDB

خلبان جوانی که تازه دوره آموزشی را سپری کرده است، برای پیوستن به یک پرواز فراخوانده میشود، در حالی که آنها منتظر تماس هستند. در طول یک روز، او شاهد آسمان جنوب انگلستان مملو از دعوای مرگبار سگ است، و پس از هر نبرد طاقت فرسا، مردان به کلبه پراکنده خود باز می گردند، و متوجه می شوند که تعداد دیگری از آنها گم شده است. خلبان و همرزمانش که تمایلی به تسلیم شدن ندارند، با هم متحد می شوند تا یک بار دیگر به آسمان بروند و مصمم هستند که نه تنها از فرودگاه، بلکه از کل کشور خود دفاع کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Iron Cross: The Road to Normandy

3.8   - IMDB

کاپیتان مولر برای زنده ماندن در جنگ با نیروهای روسی تلاش می کند. در حالی که آمریکایی های ما لی و تری در حال آماده شدن برای روز D هستند، او را زخمی به نرماندی می فرستند. به زودی نتیجه حل می شود و نبرد GIs ما و آلمانی ها را در یک مسیر قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Operation Mincemeat

6.6   - IMDB

در سال 1943، دو افسر اطلاعاتی بریتانیا عملیات Mincemeat را ساختند، که در آن طرح آنها برای انداختن جسد با کاغذهای جعلی در سواحل اسپانیا، جاسوسان نازی را فریب می داد و معتقد بودند که نیروهای متفقین قصد دارند از طریق یونان به جای سیسیل حمله کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Operation Christmas Drop

5.8   - IMDB

اریکا (گراهام) دستیار کنگره از کریسمس خانوادگی صرف نظر می کند تا به دستور رئیسش سفر کند. در یک پایگاه نیروی هوایی در کنار ساحل، او با کاپیتان اندرو جانتز (لودویگ) درگیر می شود، که می داند وظیفه او یافتن دلایلی برای کم کردن هزینه تاسیسات است.::People.com

زیر‌نویس فارسی فیلم The Eastern Front

3.3   - IMDB

یک گروه رو به کاهش از سربازان آلمانی برای بازگشت به خطوط خود در جبهه خشن شرق می جنگند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Secret Weapon

3.9   - IMDB

جنگ جهانی دوم است. ارتش سرخ مجبور شد با عجله عقب نشینی کند و سلاح فوق سری خود "کاتیوشا" را پشت سر بگذارد. یک گروه 8 نفره از سربازان اعزام می شوند تا تمام تلاش خود را انجام دهند تا "کاتیوشا" به دست آلمانی ها نرود.