زیرنویس فیلم One Deadly Summer (1983)

نام فارسی فیلم : یک تابستان مرگبار (1983)

7.3
  • ژانر :   درام رمز و راز
  • کارگردان :   Jean Becker
  • سال انتشار :   1983
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Isabelle Adjani-  Alain Souchon-  Suzanne Flon

خلاصه فارسی

در بهار 1976، یک زیباروی 19 ساله، مادر آلمانیتبارش و پدر فلجاش به شهر آتشنشان به نام پینپون نقل مکان میکنند. همه متوجه الین تحریک آمیز می شوند. او پینپون را جدا میکند و به زودی روی شانهاش گریه میکند (او نزدیکبین است و از شهرت خود بهعنوان یک قلدر و به همین راحتی متنفر است). او با او نقل مکان می کند، لباس بچه می بافد، و عروسی آنها را برنامه ریزی می کند. آیا این عشق است یا نوعی نقشه؟ او از مادر و عمه پین ​​پو در مورد پیانو در انبار می پرسد: چه کسی آن را در یک شب نوامبر در سال 1955 تحویل داد؟ چرا می خواهد بداند و چه ربطی به غم مادرش، زخمی شدن پدرش، این ازدواج سریع و نام خانوادگی در شناسنامه اش دارد؟


خلاصه انگلیسی

In spring 1976, a 19-year-old beauty, her German-born mother, and her crippled father move to the town of a firefighter nicknamed Pin-Pon. Everyone notices the provocative Eliane. She singles out Pin-Pon and soon is crying on his shoulder (she's myopic and hates her reputation as a dunce and as easy); she moves in with him, knits baby clothes, and plans their wedding. Is this love or some kind of plot? She asks Pin-Pon's mother and aunt about the piano in the barn: who delivered it on a November night in 1955? Why does she want to know, and what does it have to do with her mother's sorrows, her father's injury, this quick marriage, and the last name on her birth certificate?


این فیلم با نام تجاری One Deadly Summer محصول کشور France است.به کارگردانی Jean Becker و بازیگرانی چون Isabelle Adjani,Alain Souchon,Suzanne Flon در ژانر درام,رمز و راز در سال 1983 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.