زیرنویس فیلم On the Other Foot (2021)

نام فارسی فیلم : در پای دیگر (2021)

2.7
  • ژانر :   کمدی فانتزی داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Fredi 'Kruga' Nwaka
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Abial Afowerki-  Chidi Ajufo-  Junior Andre

خلاصه فارسی

بیلی پیچر یک نژادپرست است. دخترش با یک مرد سیاهپوست قرار ملاقات میگذارد و او را متقاعد میکند تا برای پذیرش فرهنگ شریک زندگیاش در یک کلیسای آفریقایی شرکت کند. او به طور معجزه آسایی صبح روز بعد در بدن یک سیاه پوست از خواب بیدار می شود.


خلاصه انگلیسی

Billy Pitcher is racist. His daughter dates a black man and convinces him to attend an African church to embrace her partner's culture. He miraculously wakes up the next morning in a black person's body.


این فیلم با نام تجاری On the Other Foot محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Fredi 'Kruga' Nwaka و بازیگرانی چون Abial Afowerki,Chidi Ajufo,Junior Andre در ژانر کمدی,فانتزی,داستان عاشقانه در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.