زیرنویس فیلم On the 3rd Day (2020)

نام فارسی فیلم : در روز سوم (2020)

5.4
  • ژانر :   درام فانتزی وحشت
  • کارگردان :   Daniel de la Vega
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   Argentina
  • بازیگران :   Mariana Anghileri-  Arturo Bonín-  Diego Cremonesi

خلاصه فارسی

سیسیلیا و پسرش راهی سفر می شوند. در روز سوم، او را پیدا می کنند که تنها سرگردان است و به یاد نمی آورد که در این مدت چه اتفاقی افتاده است. او ناامیدانه به دنبال پسرش است و خود را در یک شکار وحشیانه می بیند که توسط یک متعصب مذهبی انجام می شود و با او روبرو می شود. برای او، او یک دیوانه است. برای او، سیسیلیا دشمن است.


خلاصه انگلیسی

Cecilia and her son embark on a journey. On the third day, she is found wandering alone, not remembering what happened during this time. She is desperately looking for her son and finds herself wrapped in a brutal hunt, carried out by a religious fanatic, whom she faces off against. To her, he's a lunatic. To him, Cecilia is the enemy.


این فیلم با نام تجاری On the 3rd Day محصول کشور Argentina است.به کارگردانی Daniel de la Vega و بازیگرانی چون Mariana Anghileri,Arturo Bonín,Diego Cremonesi در ژانر درام,فانتزی,وحشت در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Seeding

5   - IMDB

هنگامی که یک کوهنورد در بیابان گم می شود، گروهی از کودکان وحشی که توسط میراث های فراموش نشدنی به پیش رانده می شوند، او را در یک نبرد سادیستی برای بقا با پایانی ترسناک به دام می اندازند.