زیرنویس فیلم Nightride (2022)

نام فارسی فیلم : شب سواری (2022)

5.6
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Stephen Fingleton
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom France United States
  • بازیگران :   Moe Dunford-  Joana Ribeiro-  Gerard Jordan

خلاصه فارسی

در این تریلر تک شات، ما در صندلی راننده با فروشنده کوچک باج هستیم که سعی می کند آخرین معامله را با پول نقد قرض گرفته شده از یک کوسه وام خطرناک انجام دهد. هنگامی که تحویل به طرز فاجعهباری اشتباه میشود، باج خود را در رقابتی با زمان میبیند تا محصول گمشدهاش را پیدا کند و قبل از اینکه کوسه قرضی او را ردیابی کند، خریدار جدیدی پیدا کند.


خلاصه انگلیسی

In this single shot thriller, we're in the driver's seat with small-time dealer Budge as he tries to pull one last deal with cash borrowed from a dangerous loan shark. When the handover goes catastrophically wrong, Budge finds himself in a race against time to find his missing product and get a new buyer before the loan shark tracks him down.


این فیلم با نام تجاری Nightride محصول کشور United Kingdom,France,United States است.به کارگردانی Stephen Fingleton و بازیگرانی چون Moe Dunford,Joana Ribeiro,Gerard Jordan در ژانر ,درام,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم From the Ashes

2   - IMDB

زنی که به خاطر جنایت شوهرش زندانی می شود، متوجه می شود که تنها راه نجاتش حل معماهای گذشته مرموزش است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.