زیرنویس فیلم Nightride (2022)

نام فارسی فیلم : شب سواری (2022)

5.6
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Stephen Fingleton
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom France United States
  • بازیگران :   Moe Dunford-  Joana Ribeiro-  Gerard Jordan

خلاصه فارسی

در این تریلر تک شات، ما در صندلی راننده با فروشنده کوچک باج هستیم که سعی می کند آخرین معامله را با پول نقد قرض گرفته شده از یک کوسه وام خطرناک انجام دهد. هنگامی که تحویل به طرز فاجعهباری اشتباه میشود، باج خود را در رقابتی با زمان میبیند تا محصول گمشدهاش را پیدا کند و قبل از اینکه کوسه قرضی او را ردیابی کند، خریدار جدیدی پیدا کند.


خلاصه انگلیسی

In this single shot thriller, we're in the driver's seat with small-time dealer Budge as he tries to pull one last deal with cash borrowed from a dangerous loan shark. When the handover goes catastrophically wrong, Budge finds himself in a race against time to find his missing product and get a new buyer before the loan shark tracks him down.


این فیلم با نام تجاری Nightride محصول کشور United Kingdom,France,United States است.به کارگردانی Stephen Fingleton و بازیگرانی چون Moe Dunford,Joana Ribeiro,Gerard Jordan در ژانر ,درام,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.