زیرنویس فیلم Never Gonna Snow Again (2020)

نام فارسی فیلم : هرگز دوباره برف نبارم (2020)

6.5
  • ژانر :   کمدی درام رمز و راز
  • کارگردان :   Michał Englert Małgorzata Szumowska
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   Poland Germany Netherlands
  • بازیگران :   Alec Utgoff-  Maja Ostaszewska-  Agata Kulesza

خلاصه فارسی

زنیا یک کارگر مهاجر کوشا اوکراینی در لهستان است که به عنوان ماساژور با ساکنان نیازمند و مشتاق یک جامعه طبقه متوسط ​​در نزدیکی ورشو تماس می گیرد. او از تمام مشکلات، اضطراب ها و اسرار آنها آگاه است - و چیزی شبیه یک چهره ناخواسته گورو. معنویت پایه، قدرت شفابخش ظاهری و شانه های پهن زنیا، او را به شهوت بسیاری از روح های گمشده در جامعه تبدیل می کند.


خلاصه انگلیسی

Zenia is an industrious Ukrainian migrant worker in Poland who makes house calls as a masseur to the needy and aspirational residents of a middle-class gated community near Warsaw. He is privy to all of their problems, anxieties and secrets – and something of an unwitting guru figure. Zenia’s grounded spirituality, apparent healing powers and broad shoulders make him an object of lust for many of the lost souls in the community.


این فیلم با نام تجاری Never Gonna Snow Again محصول کشور Poland,Germany,Netherlands است.به کارگردانی Michał Englert,Małgorzata Szumowska و بازیگرانی چون Alec Utgoff,Maja Ostaszewska,Agata Kulesza در ژانر کمدی,درام,رمز و راز در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.