زیرنویس فیلم Never Gonna Snow Again (2020)

نام فارسی فیلم : هرگز دوباره برف نبارم (2020)

6.5
  • ژانر :   کمدی درام رمز و راز
  • کارگردان :   Michał Englert Małgorzata Szumowska
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   Poland Germany Netherlands
  • بازیگران :   Alec Utgoff-  Maja Ostaszewska-  Agata Kulesza

خلاصه فارسی

زنیا یک کارگر مهاجر کوشا اوکراینی در لهستان است که به عنوان ماساژور با ساکنان نیازمند و مشتاق یک جامعه طبقه متوسط ​​در نزدیکی ورشو تماس می گیرد. او از تمام مشکلات، اضطراب ها و اسرار آنها آگاه است - و چیزی شبیه یک چهره ناخواسته گورو. معنویت پایه، قدرت شفابخش ظاهری و شانه های پهن زنیا، او را به شهوت بسیاری از روح های گمشده در جامعه تبدیل می کند.


خلاصه انگلیسی

Zenia is an industrious Ukrainian migrant worker in Poland who makes house calls as a masseur to the needy and aspirational residents of a middle-class gated community near Warsaw. He is privy to all of their problems, anxieties and secrets – and something of an unwitting guru figure. Zenia’s grounded spirituality, apparent healing powers and broad shoulders make him an object of lust for many of the lost souls in the community.


این فیلم با نام تجاری Never Gonna Snow Again محصول کشور Poland,Germany,Netherlands است.به کارگردانی Michał Englert,Małgorzata Szumowska و بازیگرانی چون Alec Utgoff,Maja Ostaszewska,Agata Kulesza در ژانر کمدی,درام,رمز و راز در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.