زیرنویس فیلم Never Better (2022)

نام فارسی فیلم : هرگز بهتر (2022)

4.7
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Julianne Fox
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Sofia Bryant-  Piper Curda-  Jodie Fisher

خلاصه فارسی

ترز یک زن جوان مبتلا به فیبروز کیستیک است که در حلقه زمانی قرنطینه گیر کرده است. او با بی حوصلگی خود با آبجو، علف هرز و یک گفتگوی داخلی غیرقابل توقف مبارزه می کند. وقتی هم اتاقی خودخواهش برمی گردد و نمی تواند فاصله اجتماعی ایمن را رعایت کند، متوجه می شود که شاید کمترین نگرانی او کسالت باشد.


خلاصه انگلیسی

Terese is a young woman with Cystic Fibrosis stuck in the time loop of quarantine. She fights her boredom with beer, weed, and an unstoppable internal dialogue. When her self-interested roommate returns and fails to practice safe social distancing, she finds that boredom may be the least of her worries.


این فیلم با نام تجاری Never Better محصول کشور United States است.به کارگردانی Julianne Fox و بازیگرانی چون Sofia Bryant,Piper Curda,Jodie Fisher در ژانر کمدی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Disconnect: The Wedding Planner

4   - IMDB

پس از اینکه قربانی یک کلاهبرداری می شود، یک مرد ناامید در حالی که سعی می کند یک عروسی مجلل برای یک سرمایه گذار مهم برنامه ریزی کند، با ساعت مسابقه می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.