زیرنویس فیلم My Sweet Monster (2021)

نام فارسی فیلم : هیولای شیرین من (2021)

4.9
  • ژانر :   انیمیشن ماجراجویی
  • کارگردان :   Maxim Volkov Viktor Glukhushin
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Russia
  • بازیگران :   Lyubov Aksyonova-  Aleksey Chumakov-  Alena Doletskaya

خلاصه فارسی

رسوایی در خانواده سلطنتی: شاهزاده خانم باربارا از قصر فرار کرد و در جستجوی یک شاهزاده خوش تیپ به جنگل رفت. با این حال، به جای ملاقات گرامی با معشوق، او توسط بوکا، خطرناک ترین سارق پادشاهی اسیر می شود. اما به سرعت مشخص می شود که شاهزاده خانم تندخو آماده است تا زندگی بوکا را به یک کابوس تبدیل کند، فقط برای رسیدن به هدفش. بنابراین واروارای بی قرار شروع به برقراری نظم خود در جنگل می کند.


خلاصه انگلیسی

A scandal in the royal family: the wayward princess Barbara escaped from the palace and went through the forest in search of a handsome prince. However, instead of the cherished meeting with her beloved, she is captured by Buka, the most dangerous robber of the kingdom. But it quickly becomes clear that the brisk princess is ready to turn Buka's life into a nightmare, just to reach her goal. So the restless Varvara begins to establish her own order in the forest.


این فیلم با نام تجاری My Sweet Monster محصول کشور Russia است.به کارگردانی Maxim Volkov,Viktor Glukhushin و بازیگرانی چون Lyubov Aksyonova,Aleksey Chumakov,Alena Doletskaya در ژانر انیمیشن,ماجراجویی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beavis and Butt-Head Do the Universe

7.1   - IMDB

در احمقانهترین فیلم فضایی که تا به حال ساخته شده است، بیویس و بات هد توسط یک قاضی «خلاق» در سال 1998 به کمپ فضایی محکوم میشوند. وسواس آنها با یک شبیهساز اتصال (هههه) منجر به سفری به شاتل فضایی میشود که بهطور قابلتوجهی فاجعهبار بود. نتایج. پس از عبور از یک سیاهچاله، آنها دوباره در زمان ما ظاهر می شوند، جایی که به دنبال عشق می گردند، از آیفون سوء استفاده می کنند و توسط Deep State شکار می شوند. اسپویلر: آنها گل نمی زنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lightyear

5.3   - IMDB

رنجر افسانهای فضایی باز لایتیر در کنار گروهی از نیروهای جاهطلب و ربات همراهش، سوکس، وارد یک ماجراجویی بین کهکشانی میشود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mad God

6.8   - IMDB

قاتل را از طریق دنیایی ممنوع از روحهای شکنجهشده، پناهگاههای فرسوده و هیولاهای بدبختی که از ابتداییترین وحشتهای ضمیر ناخودآگاه ساخته شدهاند، دنبال کنید. تمام مجموعهها، موجودات و مجسمههای موجود در این شاهکار ترسناک با دست ساخته شده و با استفاده از تکنیکهای استاپ موشن سنتی متحرک شدهاند. MAD GOD یک کار عاشقانه است، گواهی بر قدرت خلاقیت و ادای احترام به هنر جاودانه انیمیشن استاپ موشن. چشمانت را آماده کن روحت را آماده کن برای ملاقات با سازنده خود آماده شوید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Erzulie

5.8   - IMDB

ملاقات مجدد بین 4 دوست به سرعت خراب می شود وقتی آنها خود را با ارزولیه الهه پری دریایی باتلاق می بینند.

زیر‌نویس فارسی فیلم King Tweety

5.4   - IMDB

زمانی که ملکه بهشت ​​جزیره ناپدید می شود، قناری زرد مورد علاقه همه به طور غیر منتظره در ردیف بعدی برای تاج قرار می گیرد. همراهان والاحضرت کوچولو شامل مادربزرگ جسور موتورسیکلت و سیلوستر حیله گر می شود که وفاداری آنها با کشف نقشه ای شوم برای از بین بردن توئیتی برای همیشه مورد آزمایش قرار می گیرد.