زیرنویس فیلم My Sweet Monster (2021)

نام فارسی فیلم : هیولای شیرین من (2021)

4.9
  • ژانر :   انیمیشن ماجراجویی
  • کارگردان :   Maxim Volkov Viktor Glukhushin
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Russia
  • بازیگران :   Lyubov Aksyonova-  Aleksey Chumakov-  Alena Doletskaya

خلاصه فارسی

رسوایی در خانواده سلطنتی: شاهزاده خانم باربارا از قصر فرار کرد و در جستجوی یک شاهزاده خوش تیپ به جنگل رفت. با این حال، به جای ملاقات گرامی با معشوق، او توسط بوکا، خطرناک ترین سارق پادشاهی اسیر می شود. اما به سرعت مشخص می شود که شاهزاده خانم تندخو آماده است تا زندگی بوکا را به یک کابوس تبدیل کند، فقط برای رسیدن به هدفش. بنابراین واروارای بی قرار شروع به برقراری نظم خود در جنگل می کند.


خلاصه انگلیسی

A scandal in the royal family: the wayward princess Barbara escaped from the palace and went through the forest in search of a handsome prince. However, instead of the cherished meeting with her beloved, she is captured by Buka, the most dangerous robber of the kingdom. But it quickly becomes clear that the brisk princess is ready to turn Buka's life into a nightmare, just to reach her goal. So the restless Varvara begins to establish her own order in the forest.


این فیلم با نام تجاری My Sweet Monster محصول کشور Russia است.به کارگردانی Maxim Volkov,Viktor Glukhushin و بازیگرانی چون Lyubov Aksyonova,Aleksey Chumakov,Alena Doletskaya در ژانر انیمیشن,ماجراجویی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Orion and the Dark

6.4   - IMDB

پسری با تخیل فعال در سفری فراموش نشدنی در طول شب با دوست جدیدش با ترس های خود روبرو می شود: موجودی غول پیکر و خندان به نام دارک.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Book of Clarence

5.6   - IMDB

کلارنس در حالی که برای رهایی خود از شر بدهی ها مبارزه می کند، در حال تلاش برای یافتن یک زندگی بهتر برای خانواده اش است. او که اسیر قدرت و شکوه مسیح در حال ظهور و رسولانش شده است، همه چیز را به خطر می اندازد تا مسیر خود را به سوی یک زندگی الهی تراش دهد و در نهایت متوجه می شود که قدرت رستگاری ایمان ممکن است تنها راه نجات او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Tiger's Apprentice

5.7   - IMDB

پسر جوانی در سانفرانسیسکو که با ببری سخنگو به نام آقای هو آشنا می شود و متوجه می شود که او آخرین فرد در صف طولانی نگهبانان است که از یک ققنوس باستانی در برابر شروران محافظت می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin

7.3   - IMDB

فرانکلین تازه وارد شهر شده و امیدوار است دوستانی پیدا کند، اما تاکتیکهای معمول او روی باند Peanuts جواب نمیدهد. هنگامی که دربی جعبه صابون از راه می رسد، او مطمئن است که این فرصتی است برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان جدید و تیم شدن با تنها بچه بی شریک دیگر: چارلی براون.

زیر‌نویس فارسی فیلم Kung Fu Panda 4

6.5   - IMDB

پو در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به رهبر معنوی دره صلح خود است، اما همچنین به کسی نیاز دارد که جای او را به عنوان جنگجوی اژدها بگیرد. به این ترتیب، او یک کونگ فو کار جدید را برای آن نقطه آموزش می دهد و با شروری به نام آفتاب پرست روبرو می شود که شرورانی از گذشته را تداعی می کند.