زیرنویس فیلم My Dead Dad (2021)

نام فارسی فیلم : پدر مرده من (2021)

5.3
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Fabio Frey
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Pedro Correa-  Raymond Cruz-  Courtney Dietz

خلاصه فارسی

یک جوان فرسوده متوجه می شود که پدرش مرده است و مسئولیت مدیریت یک مجتمع آپارتمانی را به عهده او می گذارد. با امید به قطع روابط، او مجبور می شود بزرگ شود و از طریق مستاجران التقاطی در مورد پدری که هرگز نمی شناخت، یاد می گیرد.


خلاصه انگلیسی

A young burnout discovers his estranged father is dead, leaving him the responsibility of managing an apartment complex. With hopes of cutting ties, he's forced to grow up, learning about the dad he never knew through the eclectic tenants.


این فیلم با نام تجاری My Dead Dad محصول کشور United States است.به کارگردانی Fabio Frey و بازیگرانی چون Pedro Correa,Raymond Cruz,Courtney Dietz در ژانر درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.