زیرنویس فیلم Moses (1995)

نام فارسی فیلم : حضرت موسی (1995)

  • ژانر :   ماجراجویی زندگینامه
  • کارگردان :   Roger Young
  • سال انتشار :   1995
  • محصول کشور :   Czechia Netherlands United Kingdom
  • بازیگران :   Soumaya Akaaboune-  Ben Kingsley-  Frank Langella

خلاصه فارسی

در این داستان عهد عتیق که عاشقانه روایت می شود، خدا از یک مرد معمولی خواسته می شود تا غیرممکن را انجام دهد. هنگامی که فرعون مصر شروع به سفت کردن طناب بر بردگان یهودی خود می کند، موسی (بن کینگزلی) آنها را به سوی آزادی هدایت می کند. فیلیپ استون، آنتونی هیگینز، آنتون لسر و آنیتا زاگاریا در این قسمت برنده جایزه از مجموعه "بزرگترین داستان های کتاب مقدس" TNT به کارگردانی راجر یانگ حضور دارند.


خلاصه انگلیسی

An ordinary man is called upon by God to do the impossible in this lovingly told production of the Old Testament story. When the Pharaoh of Egypt begins to tighten the noose on his Jewish slaves, Moses (Ben Kingsley) leads them to freedom. Philip Stone, Anthony Higgins, Anton Lesser and Anita Zagaria are featured in this award-winning installment from TNT's 'greatest stories of the Bible' series directed by Roger Young.


این فیلم با نام تجاری Moses محصول کشور Czechia,Netherlands,United Kingdom است.به کارگردانی Roger Young و بازیگرانی چون Soumaya Akaaboune,Ben Kingsley,Frank Langella در ژانر ماجراجویی,زندگینامه, در سال 1995 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم From the Ashes

2   - IMDB

زنی که به خاطر جنایت شوهرش زندانی می شود، متوجه می شود که تنها راه نجاتش حل معماهای گذشته مرموزش است.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Book of Clarence

5.6   - IMDB

کلارنس در حالی که برای رهایی خود از شر بدهی ها مبارزه می کند، در حال تلاش برای یافتن یک زندگی بهتر برای خانواده اش است. او که اسیر قدرت و شکوه مسیح در حال ظهور و رسولانش شده است، همه چیز را به خطر می اندازد تا مسیر خود را به سوی یک زندگی الهی تراش دهد و در نهایت متوجه می شود که قدرت رستگاری ایمان ممکن است تنها راه نجات او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dog Gone

6.1   - IMDB

وقتی سگ محبوبش ناپدید می شود، مرد جوانی با والدینش به جستجوی باورنکردنی می پردازد تا او را پیدا کند و به او داروهای نجات بخش بدهد.