زیرنویس فیلم Moses (1995)

نام فارسی فیلم : حضرت موسی (1995)

  • ژانر :   ماجراجویی زندگینامه
  • کارگردان :   Roger Young
  • سال انتشار :   1995
  • محصول کشور :   Czechia Netherlands United Kingdom
  • بازیگران :   Soumaya Akaaboune-  Ben Kingsley-  Frank Langella

خلاصه فارسی

در این داستان عهد عتیق که عاشقانه روایت می شود، خدا از یک مرد معمولی خواسته می شود تا غیرممکن را انجام دهد. هنگامی که فرعون مصر شروع به سفت کردن طناب بر بردگان یهودی خود می کند، موسی (بن کینگزلی) آنها را به سوی آزادی هدایت می کند. فیلیپ استون، آنتونی هیگینز، آنتون لسر و آنیتا زاگاریا در این قسمت برنده جایزه از مجموعه "بزرگترین داستان های کتاب مقدس" TNT به کارگردانی راجر یانگ حضور دارند.


خلاصه انگلیسی

An ordinary man is called upon by God to do the impossible in this lovingly told production of the Old Testament story. When the Pharaoh of Egypt begins to tighten the noose on his Jewish slaves, Moses (Ben Kingsley) leads them to freedom. Philip Stone, Anthony Higgins, Anton Lesser and Anita Zagaria are featured in this award-winning installment from TNT's 'greatest stories of the Bible' series directed by Roger Young.


این فیلم با نام تجاری Moses محصول کشور Czechia,Netherlands,United Kingdom است.به کارگردانی Roger Young و بازیگرانی چون Soumaya Akaaboune,Ben Kingsley,Frank Langella در ژانر ماجراجویی,زندگینامه, در سال 1995 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Rise

7.1   - IMDB

پس از مهاجرت به یونان از نیجریه، ورا و چارلز آنتتوکومپو برای زنده ماندن و تأمین مخارج پنج فرزند خود تلاش کردند، در حالی که زیر تهدید روزانه اخراج زندگی می کردند. ناامید از به دست آوردن شهروندی یونان، اما تحت تأثیر سیستمی که هر لحظه آنها را مسدود می کرد، تضعیف شده بودند، چشم انداز، عزم و ایمان خانواده آنها را از ابهام خارج کرد تا حرفه سه قهرمان NBA را آغاز کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Elvis

7.8   - IMDB

داستان زندگی الویس پریسلی از طریق رابطه پیچیده با مدیر مرموزش، سرهنگ تام پارکر، دیده می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jerry and Marge Go Large

6.9   - IMDB

داستان واقعی قابل توجه این است که چگونه جری سلبی بازنشسته یک شکاف ریاضی را در بخت آزمایی ماساچوست کشف می کند و با کمک همسرش، مارج، 27 میلیون دلار برنده می شود و از این پول برای احیای شهر کوچک خود در میشیگان استفاده می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Collision

3.9   - IMDB

در طول یک روز سرنوشت ساز، یک تاجر فاسد و همسر اجتماعی اش برای نجات دخترشان از دست یک جنایتکار بدنام به رقابت می پردازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Benediction

6.8   - IMDB

داستان سرباز و شاعر زیگفرید ساسون (1886-1967) که به خاطر شجاعت در جبهه غرب مفتخر شد و بیشتر به خاطر اشعار خشم آلود و دلسوزانه اش درباره جنگ جهانی اول به یادگار مانده است که تحسین عمومی و منتقدان را برای او به ارمغان آورد. ساسون با پرهیز از احساسات گرایی و جنجالیستی بسیاری از شاعران جنگ، از وحشت و وحشیانه جنگ خندق نوشت و ژنرال ها، سیاستمداران و کلیساها را به دلیل بی کفایتی و حمایت کورکورانه از جنگ تحقیرآمیز کرد.