زیرنویس فیلم Morbid Colors (2021)

نام فارسی فیلم : رنگ های بیمارگونه (2021)

3.8
  • ژانر :   درام وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Matthew Packman
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Kara Gray-  Lanae Hyneman-  Cindy Maples

خلاصه فارسی

پس از بازگشت به خانه از آخرین سفر فراری خود، مایکا کاملاً مشابه نیست. رفتار عجیب درامر وحشی راک اند رول برای خواهر خوانده و هم گروهش، دوین، آشکارتر است. پس از یک قسمت وحشتناک در کنسرت یکی از خواهران، دوین منبع رفتار جدید مایکا را کشف می کند: عطش سیری ناپذیر برای خون انسان.


خلاصه انگلیسی

After returning home from her most recent runaway trip, Myca isn't quite the same. The brash rock n' roll drummer's strange behavior is most evident to her foster sister and bandmate, Devin. Following a horrific episode at one of the sisters' concerts, Devin discovers the source behind Myca's new demeanor: an insatiable thirst for human blood.


این فیلم با نام تجاری Morbid Colors محصول کشور United States است.به کارگردانی Matthew Packman و بازیگرانی چون Kara Gray,Lanae Hyneman,Cindy Maples در ژانر درام,وحشت,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.