زیرنویس فیلم Marriage of the Century (1985)

نام فارسی فیلم : ازدواج قرن (1985)

4.5
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Philippe Galland
  • سال انتشار :   1985
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Thierry Lhermitte-  Anémone-  Michel Aumont

خلاصه فارسی

شاهزاده شارلوت قرار است با یک دوک کسل کننده ازدواج کند، اما قبل از اینکه این اتفاق رخ دهد، پل شرط بندی کرده است که می تواند او را اغوا کند. او انجام می دهد، از عمل خود سود می برد و سپس عاشق او می شود. در همین حال، عروسی با دوک همچنان برنامه ریزی شده است و باید دید که آیا پل تسلیم می شود و تسلیم می شود یا خیر.


خلاصه انگلیسی

Princess Charlotte is scheduled to marry a boring duke, but before that event happens, Paul has taken a bet that he can seduce her. He does, profits from his act, and then falls in love with her. Meanwhile, the wedding with the duke is still planned, and it remains to be seen whether Paul will give in and give up.


این فیلم با نام تجاری Marriage of the Century محصول کشور France است.به کارگردانی Philippe Galland و بازیگرانی چون Thierry Lhermitte,Anémone,Michel Aumont در ژانر کمدی در سال 1985 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snooker Man

5.3   - IMDB

جانی «اسنوکر من» بونار هفدهمین رتبهبندی شباهت به رونی اوسالیوان در بریتانیا است که برای کمترین رتبهبندی مشابه در بریتانیا کار میکند. او وارد دنیای رقابتی بازی اسنوکر مینیاتوری می شود و تلاش می کند قهرمان جهان شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Underdoggs

5.6   - IMDB

Jaycen %27Two Js%27 Jennings یک ستاره حرفه ای سابق فوتبال است که به کف رسیده است. هنگامی که او محکوم به انجام خدمات اجتماعی مربیگری Underdoggs، یک تیم فوتبال سرکش در زادگاهش می شود، او این کار را بیشتر به عنوان فرصتی برای بازسازی چهره عمومی خود می بیند. اما در این پروسه، او ممکن است زندگی خود را تغییر دهد و عشق خود به بازی را دوباره کشف کند.