زیرنویس فیلم Marriage of the Century (1985)

نام فارسی فیلم : ازدواج قرن (1985)

4.5
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Philippe Galland
  • سال انتشار :   1985
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Thierry Lhermitte-  Anémone-  Michel Aumont

خلاصه فارسی

شاهزاده شارلوت قرار است با یک دوک کسل کننده ازدواج کند، اما قبل از اینکه این اتفاق رخ دهد، پل شرط بندی کرده است که می تواند او را اغوا کند. او انجام می دهد، از عمل خود سود می برد و سپس عاشق او می شود. در همین حال، عروسی با دوک همچنان برنامه ریزی شده است و باید دید که آیا پل تسلیم می شود و تسلیم می شود یا خیر.


خلاصه انگلیسی

Princess Charlotte is scheduled to marry a boring duke, but before that event happens, Paul has taken a bet that he can seduce her. He does, profits from his act, and then falls in love with her. Meanwhile, the wedding with the duke is still planned, and it remains to be seen whether Paul will give in and give up.


این فیلم با نام تجاری Marriage of the Century محصول کشور France است.به کارگردانی Philippe Galland و بازیگرانی چون Thierry Lhermitte,Anémone,Michel Aumont در ژانر کمدی در سال 1985 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.