زیرنویس فیلم Marooned (1969)

نام فارسی فیلم : مارون زده (1969)

5.8
  • ژانر :   ماجراجویی درام علمی تخیلی
  • کارگردان :   John Sturges
  • سال انتشار :   1969
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Gregory Peck-  Richard Crenna-  David Janssen

خلاصه فارسی

سه فضانورد پس از گذراندن چندین ماه در یک آزمایشگاه مداری، آماده بازگشت به زمین می شوند تا متوجه شوند که رانشگرهای دور مدارشان فعال نمی شوند. ناسا پس از اینکه در ابتدا فکر کرد ممکن است مجبور شوند آنها را در مدار رها کنند، تصمیم می گیرد تا یک نجات جسورانه را راه اندازی کند. نقشههای آنها به دلیل طوفانی که به سمت محل پرتاب حرکت میکند و کاهش عرضه هوا در کپسول فضانوردان پیچیده میشود.


خلاصه انگلیسی

After spending several months in an orbiting lab, three astronauts prepare to return to Earth only to find their de-orbit thrusters won't activate. After initially thinking they might have to abandon them in orbit, NASA decides to launch a daring rescue. Their plans are complicated by a Hurricane headed towards the launch site—and a shrinking air supply in the astronauts' capsule.


این فیلم با نام تجاری Marooned محصول کشور United States است.به کارگردانی John Sturges و بازیگرانی چون Gregory Peck,Richard Crenna,David Janssen در ژانر ماجراجویی,درام,علمی تخیلی در سال 1969 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Rubikon

4.4   - IMDB

سرباز شرکت هانا و دانشمندان گاوین و دیمیتری در حال تحقیق در مورد پروژه جلبکی در ایستگاه فضایی روبیکن هستند که قرار است برای همیشه اکسیژن و غذا را برای بشریت تامین کند. اما ناگهان زمین در زیر آنها در مه قهوه ای و سمی ناپدید می شود و تمام تماس ها قطع می شود - آیا آنها آخرین بازماندگان بشریت هستند؟ آیا آنها باید ایستگاه امن را راه اندازی کنند، پرواز برگشت را جرأت کنند و در نتیجه جان خود را به خطر بیندازند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.