زیرنویس فیلم Manifest Evil (2022)

نام فارسی فیلم : شیطان آشکار (2022)

3.1
  • ژانر :   وحشت
  • کارگردان :   Jena Serbu
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Leon M. Brown-  Ambre Anderson-  Sheila Mears

خلاصه فارسی

از دوران کودکی، متیو راز تاریکی را حفظ کرده بود: او توسط یک شیطان تسخیر شده است. او که اکنون بزرگ شده است و در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده خدمت می کند، یاد گرفته است که شیطان را از طریق خودزنی خود رام کند. این درمان به زودی به پایان می رسد زیرا دو سرباز، که اعضای غیبت هستند، او را طلسم می کنند تا بدترین ترس های متیو را آشکار کند. همانطور که زندگی او از بین می رود، دیو کاملاً بر او غلبه می کند و متیو وارد یک ولگردی و قانونی شکنی می شود.


خلاصه انگلیسی

Since childhood, Matthew kept a dark secret: he's possessed by a demon. Now grown, serving in the United States Marine Corps, he's learned to tame the demon through self-mutilation. That cure soon ends as two recruits, who are members of the occult, cast a spell on him to manifest Matthew's worst fears. As his life slips away, the demon fully overcomes him and Matthew goes on a killing spree.


این فیلم با نام تجاری Manifest Evil محصول کشور United States است.به کارگردانی Jena Serbu و بازیگرانی چون Leon M. Brown,Ambre Anderson,Sheila Mears در ژانر وحشت در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Seeding

5   - IMDB

هنگامی که یک کوهنورد در بیابان گم می شود، گروهی از کودکان وحشی که توسط میراث های فراموش نشدنی به پیش رانده می شوند، او را در یک نبرد سادیستی برای بقا با پایانی ترسناک به دام می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Amelia's Children

5.4   - IMDB

هنگامی که جستجوی ادوارد برای خانواده بیولوژیکیاش، او و دوست دخترش رایلی را به ویلایی باشکوه در کوههای شمال پرتغال هدایت میکند، او از ملاقات با مادر و برادر دوقلویش که مدتها پیش گم شده بود، سرشار از هیجان است. سرانجام، او متوجه خواهد شد که او کیست و از کجا آمده است. اما هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست و ادوارد به زودی متوجه می شود که با رازی هیولایی با آنها مرتبط شده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gods of the Deep

3.3   - IMDB

هنگامی که یک ماموریت جسورانه یک تیم زیردریایی در اعماق دریا را به دهانه ای مرموز در کف اقیانوس هدایت می کند، آنها یک دنیای گمشده زیر آب را کشف می کنند و نژاد باستانی موجودات ماورایی آن را بیدار می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Somewhere Quiet

4.8   - IMDB

مگ پس از زنده ماندن از یک آدم ربایی آسیب زا در تلاش است تا به حالت عادی بازگردد - اما حس واقعی واقعیت او به زودی زمانی که با شوهرش به محله منزوی خانواده ثروتمندش سفر می کند بدتر می شود.