زیرنویس فیلم Manifest Evil (2022)

نام فارسی فیلم : شیطان آشکار (2022)

3.1
  • ژانر :   وحشت
  • کارگردان :   Jena Serbu
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Leon M. Brown-  Ambre Anderson-  Sheila Mears

خلاصه فارسی

از دوران کودکی، متیو راز تاریکی را حفظ کرده بود: او توسط یک شیطان تسخیر شده است. او که اکنون بزرگ شده است و در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده خدمت می کند، یاد گرفته است که شیطان را از طریق خودزنی خود رام کند. این درمان به زودی به پایان می رسد زیرا دو سرباز، که اعضای غیبت هستند، او را طلسم می کنند تا بدترین ترس های متیو را آشکار کند. همانطور که زندگی او از بین می رود، دیو کاملاً بر او غلبه می کند و متیو وارد یک ولگردی و قانونی شکنی می شود.


خلاصه انگلیسی

Since childhood, Matthew kept a dark secret: he's possessed by a demon. Now grown, serving in the United States Marine Corps, he's learned to tame the demon through self-mutilation. That cure soon ends as two recruits, who are members of the occult, cast a spell on him to manifest Matthew's worst fears. As his life slips away, the demon fully overcomes him and Matthew goes on a killing spree.


این فیلم با نام تجاری Manifest Evil محصول کشور United States است.به کارگردانی Jena Serbu و بازیگرانی چون Leon M. Brown,Ambre Anderson,Sheila Mears در ژانر وحشت در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم #Unknown

5.2   - IMDB

سالها پس از وقوع یک سری قتلهای تصادفی در سال 2017، نویسنده کتاب، مایکل لین ناگهان شروع به دریافت تماسهای ترسناک از ناشناختهها میکند. او به جای تمرکز بر روی صفحه اصلی اولین کتاب موفق خود، دچار وسواس این راز می شود و از کنترل خارج می شود و هر قربانی را که در شبکه یک قاتل سادیست گرفتار می شود، باز می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Revealer

4.5   - IMDB

تنش ها زمانی بالا می گیرد که یک رقصنده و معترض مذهبی در یک غرفه نمایشی به دام افتاده اند و باید برای زنده ماندن از آخرالزمان در شیکاگوی 1980 گرد هم آیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Zero Avenue

3.4   - IMDB

یک نرد تنها در روز تولدش یک سلطه گر را استخدام می کند و مجموعه ای از نقش آفرینی ها را راه اندازی می کند که او را متقاعد می کند که مادرش تناسخ یافته است... و او سزاوار انتقام است. ZERO AVENUE ترکیبی بی نظیر از کمدی پوچ و فولکلور-ترسناک است.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Black Phone

7.3   - IMDB

فینی شاو، یک پسر 13 ساله خجالتی اما باهوش، توسط یک قاتل سادیست ربوده شده و در زیرزمینی عایق صدا که در آن جیغ زدن فایده چندانی ندارد، به دام افتاده است. وقتی یک تلفن قطع شده روی دیوار شروع به زنگ زدن می کند، فینی متوجه می شود که می تواند صدای قربانیان قبلی قاتل را بشنود. و آنها تمام تلاش خود را میکنند که مطمئن شوند آنچه برایشان اتفاق افتاده برای فینی رخ نمیدهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mid-Century

3.4   - IMDB

تعطیلات آخر هفته زن و شوهری در یک خانه تعطیلات مدرن در اواسط قرن، زمانی مرگبار میشود که شوهر متوجه میشود صاحبش یک بیمار روانی است که حیاط خلوتی از اسرار و طرحهای مدفون روی همسرش دارد.