زیرنویس فیلم Made in U.S.A (1966)

نام فارسی فیلم : ساخته شده در ایالات متحده آمریکا (1966)

6.2
  • ژانر :   کمدی رمز و راز
  • کارگردان :   Jean-Luc Godard
  • سال انتشار :   1966
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Anna Karina-  László Szabó-  Jean-Pierre Léaud

خلاصه فارسی

پائولا نلسون برای ملاقات با معشوقش ریچارد پولیتزر به آتلانتیک سیتی می رود، اما او را مرده می بیند و تصمیم می گیرد مرگ او را بررسی کند. او در اتاق هتلش با تیفوس آشنا می شود که در نهایت او را ناک اوت می کند. جسد او بعداً در آپارتمان دیوید گودیس، نویسنده پیدا شد. پائولا دستگیر و مورد بازجویی قرار می گیرد. از آن به بعد، او با گانگسترهای زیادی روبرو می شود.


خلاصه انگلیسی

Paula Nelson goes to Atlantic City to meet her lover, Richard Politzer, but finds him dead and decides to investigate his death. In her hotel room, she meets Typhus, whom she ends up knocking out. His corpse is later found in the apartment of David Goodis, a writer. Paula is arrested and interrogated. From then on, she encounters many gangsters.


این فیلم با نام تجاری Made in U.S.A محصول کشور France است.به کارگردانی Jean-Luc Godard و بازیگرانی چون Anna Karina,László Szabó,Jean-Pierre Léaud در ژانر کمدی,,رمز و راز در سال 1966 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Phantom of the Open

7.3   - IMDB

موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین بی امان، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقباً بدترین دور در تاریخ آزاد را انجام داد و در این روند تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Good Luck to You, Leo Grande

7.1   - IMDB

نانسی استوکس رابطه خوب را نمی شناسد. هر چه که باشد، نانسی، یک معلم بازنشسته مدرسه، کاملا مطمئن است که هرگز آن را نداشته است، اما او مصمم است که بالاخره کاری برای آن انجام دهد. او حتی یک نقشه دارد: شامل یک اتاق هتل ناشناس، و یک کارگر جوان که خود را لئو گرانده می نامد.