زیرنویس فیلم Made in U.S.A (1966)

نام فارسی فیلم : ساخته شده در ایالات متحده آمریکا (1966)

6.2
  • ژانر :   کمدی رمز و راز
  • کارگردان :   Jean-Luc Godard
  • سال انتشار :   1966
  • محصول کشور :   France
  • بازیگران :   Anna Karina-  László Szabó-  Jean-Pierre Léaud

خلاصه فارسی

پائولا نلسون برای ملاقات با معشوقش ریچارد پولیتزر به آتلانتیک سیتی می رود، اما او را مرده می بیند و تصمیم می گیرد مرگ او را بررسی کند. او در اتاق هتلش با تیفوس آشنا می شود که در نهایت او را ناک اوت می کند. جسد او بعداً در آپارتمان دیوید گودیس، نویسنده پیدا شد. پائولا دستگیر و مورد بازجویی قرار می گیرد. از آن به بعد، او با گانگسترهای زیادی روبرو می شود.


خلاصه انگلیسی

Paula Nelson goes to Atlantic City to meet her lover, Richard Politzer, but finds him dead and decides to investigate his death. In her hotel room, she meets Typhus, whom she ends up knocking out. His corpse is later found in the apartment of David Goodis, a writer. Paula is arrested and interrogated. From then on, she encounters many gangsters.


این فیلم با نام تجاری Made in U.S.A محصول کشور France است.به کارگردانی Jean-Luc Godard و بازیگرانی چون Anna Karina,László Szabó,Jean-Pierre Léaud در ژانر کمدی,,رمز و راز در سال 1966 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم From the Ashes

2   - IMDB

زنی که به خاطر جنایت شوهرش زندانی می شود، متوجه می شود که تنها راه نجاتش حل معماهای گذشته مرموزش است.