زیرنویس فیلم MICerz (2022)

نام فارسی فیلم : MICerz (2022)

4.9
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Omar Dzlieri
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Austin Torelli-  Joe Manente-  Dante Chang

خلاصه فارسی

پس از اینکه یک DUI آرنولد را به پایین میآورد، زندگی در ون او زمانی بدتر میشود که خارج از یک کلوپ کمدی زیرزمینی خراب میشود. حالا آرنولد رویایی را دنبال خواهد کرد که هرگز به دنبالش نبود - اگر بتواند اعتماد خانواده دیوانهای را که هرگز نمیدانست به آن نیاز دارد، جلب کند.


خلاصه انگلیسی

After a DUI brings Arnold to rock bottom, living in his van gets worse when it breaks down outside of a raunchy underground comedy club. Now Arnold will chase a dream he never pursued - if he can earn the trust of the crazy family he never knew he needed.


این فیلم با نام تجاری MICerz محصول کشور United States است.به کارگردانی Omar Dzlieri و بازیگرانی چون Austin Torelli,Joe Manente,Dante Chang در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Disconnect: The Wedding Planner

4   - IMDB

پس از اینکه قربانی یک کلاهبرداری می شود، یک مرد ناامید در حالی که سعی می کند یک عروسی مجلل برای یک سرمایه گذار مهم برنامه ریزی کند، با ساعت مسابقه می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Gatlopp

5.8   - IMDB

چهار دوست پس از یک دهه غیبت برای یک شب نوستالژیک سرگرم کننده و بازی دور هم جمع می شوند، که چرخشی تاریک به خود می گیرد.