زیرنویس فیلم Love Jones (1997)

نام فارسی فیلم : عشق جونز (1997)

7.3
  • ژانر :   درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Theodore Witcher
  • سال انتشار :   1997
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Larenz Tate-  Nia Long-  Isaiah Washington

خلاصه فارسی

داریوس لاوهال یک شاعر سیاهپوست جوان در شیکاگو است که با نینا موزلی، یک عکاس زیبا و با استعداد آشنا می شود. در حالی که تلاش میکنند بفهمند که آیا آنها یک «عشق» دارند یا فقط «آن را لگد میزنند»، با دوستان خود مینشینند و درباره عشق صحبت میکنند. سپس نینا قدرت احساسات داریوش را آزمایش می کند و زنجیره ای از پیچیدگی های عاشقانه را به راه می اندازد.


خلاصه انگلیسی

Darius Lovehall is a young black poet in Chicago who starts dating Nina Moseley, a beautiful and talented photographer. While trying to figure out if they've got a 'love thing' or are just 'kicking it,' they hang out with their friends, talking about love . Then Nina tests the strength of Darius' feelings and sets a chain of romantic complications into motion.


این فیلم با نام تجاری Love Jones محصول کشور United States است.به کارگردانی Theodore Witcher و بازیگرانی چون Larenz Tate,Nia Long,Isaiah Washington در ژانر درام,داستان عاشقانه در سال 1997 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.