زیرنویس فیلم Love Jones (1997)

نام فارسی فیلم : عشق جونز (1997)

7.3
  • ژانر :   درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Theodore Witcher
  • سال انتشار :   1997
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Larenz Tate-  Nia Long-  Isaiah Washington

خلاصه فارسی

داریوس لاوهال یک شاعر سیاهپوست جوان در شیکاگو است که با نینا موزلی، یک عکاس زیبا و با استعداد آشنا می شود. در حالی که تلاش میکنند بفهمند که آیا آنها یک «عشق» دارند یا فقط «آن را لگد میزنند»، با دوستان خود مینشینند و درباره عشق صحبت میکنند. سپس نینا قدرت احساسات داریوش را آزمایش می کند و زنجیره ای از پیچیدگی های عاشقانه را به راه می اندازد.


خلاصه انگلیسی

Darius Lovehall is a young black poet in Chicago who starts dating Nina Moseley, a beautiful and talented photographer. While trying to figure out if they've got a 'love thing' or are just 'kicking it,' they hang out with their friends, talking about love . Then Nina tests the strength of Darius' feelings and sets a chain of romantic complications into motion.


این فیلم با نام تجاری Love Jones محصول کشور United States است.به کارگردانی Theodore Witcher و بازیگرانی چون Larenz Tate,Nia Long,Isaiah Washington در ژانر درام,داستان عاشقانه در سال 1997 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love & Jane

6.1   - IMDB

زنی به معنای واقعی کلمه از جین آستن راهنمایی می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.