زیرنویس فیلم Lotawana (2022)

نام فارسی فیلم : لوتاوانا (2022)

5.4
  • ژانر :   ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Trevor Hawkins
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Nicola Collie-  Jennifer Seward-  Todd Blubaugh

خلاصه فارسی

یک زندگی یکنواخت، فارست (تاد بلوباگ) را با زندگی بر روی قایق بادبانی خود در دریاچه جذاب میسوری به سفری برای کشف خود سوق داده است. به زودی او اورلی های سرکش و آزاده (نیکولا کولی) را متوجه می شود و رویاهای آرمان گرایانه آنها برای یک ماجراجویی عاشقانه و هیجان انگیز و تفکر برانگیز هماهنگ می شوند. آیا آنها می توانند زنده بمانند، دوباره با طبیعت ارتباط برقرار کنند و قواعد وجودی مدرن خود را بازنویسی کنند، یا متوجه خواهند شد که جامعه به دلایلی به همان روشی عمل می کند؟


خلاصه انگلیسی

A monotonous life has pushed the unfulfilled Forrest (Todd Blubaugh) to a voyage of self-discovery by living aboard his sailboat on an alluring, Missouri lake. Soon he catches wind of the rebellious and free-spirited Everly (Nicola Collie) and their idealistic dreams align for a thrilling and thought-provoking, romantic adventure. Can they survive, reconnect with nature and rewrite their own rules of modern existence, or will they discover that society operates the way it does for a reason?


این فیلم با نام تجاری Lotawana محصول کشور United States است.به کارگردانی Trevor Hawkins و بازیگرانی چون Nicola Collie,Jennifer Seward,Todd Blubaugh در ژانر ماجراجویی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.