زیرنویس فیلم Lockdown (2022)

نام فارسی فیلم : تعطیلی (2022)

2.4
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Massimiliano Cerchi
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Michael Paré-  Bai Ling-  Michael Wainwright

خلاصه فارسی

هرج و مرج در لس آنجلس حاکم می شود زمانی که سه جنایتکار به رهبری یک مغز متفکر روانی به نام مک مسترز، یک ایستگاه پلیس را تصاحب می کنند و تهدید می کنند که اگر یک باج بزرگ پرداخت شود، همه افراد در آن را خواهند کشت. راجر کینکید، مامور ویژه FBI، از دانش گسترده خود در تلاش برای گول زدن مجرمان و نجات گروگان ها استفاده می کند، اما یک سوال باقی می ماند: حتی اگر آنها پول خود را بگیرند، چگونه می توانند فرار کنند؟


خلاصه انگلیسی

Chaos reigns in Los Angeles when three criminals, led by a psychotic mastermind named McMasters, takes over a police station and threaten to kill everyone in it unless a large ransom is paid. FBI special agent Roger Kinkaid uses his extensive knowledge in a bid to outwit the criminals and save the hostages, but one question remains: even if they get their money, how can they possibly escape?


این فیلم با نام تجاری Lockdown محصول کشور United States است.به کارگردانی Massimiliano Cerchi و بازیگرانی چون Michael Paré,Bai Ling,Michael Wainwright در ژانر اکشن,,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.