زیرنویس فیلم Little Sorcerer (2022)

نام فارسی فیلم : جادوگر کوچولو (2022)

3.9
  • ژانر :   انیمیشن ماجراجویی خانوادگی
  • کارگردان :   Alice Blehart
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ashley Bornancin-  Tony Azzolino-  Geri Courtney-Austein

خلاصه فارسی

هنگامی که شاهزاده الکس در بدن یک موش به دام می افتد، الا و دوستانش راهی سفر می شوند تا مواد معجون جادویی را پیدا کنند که می تواند او را دوباره تغییر دهد. در تلاشی که خود سرنوشت را آزمایش می کند، متوجه می شوند که دوستی قوی ترین درمان از همه است.


خلاصه انگلیسی

When Prince Alex is trapped in the body of a mouse, Ella and her friends set off on a journey to find the magic potion ingredients that can change him back. On a quest that tests fate itself, they discover that friendship is the most potent cure of all.


این فیلم با نام تجاری Little Sorcerer محصول کشور United States است.به کارگردانی Alice Blehart و بازیگرانی چون Ashley Bornancin,Tony Azzolino,Geri Courtney-Austein در ژانر انیمیشن,ماجراجویی,خانوادگی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Cult Killer

4.6   - IMDB

یک بازپرس خصوصی مجبور به اتحاد خطرناک با یک قاتل می شود تا از زیر بطن جنایتکار وحشتناک یک شهر ساکت کشف کند و نام مربی خود را که در جنایات دخیل است پاک کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Orion and the Dark

6.4   - IMDB

پسری با تخیل فعال در سفری فراموش نشدنی در طول شب با دوست جدیدش با ترس های خود روبرو می شود: موجودی غول پیکر و خندان به نام دارک.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Book of Clarence

5.6   - IMDB

کلارنس در حالی که برای رهایی خود از شر بدهی ها مبارزه می کند، در حال تلاش برای یافتن یک زندگی بهتر برای خانواده اش است. او که اسیر قدرت و شکوه مسیح در حال ظهور و رسولانش شده است، همه چیز را به خطر می اندازد تا مسیر خود را به سوی یک زندگی الهی تراش دهد و در نهایت متوجه می شود که قدرت رستگاری ایمان ممکن است تنها راه نجات او باشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Tiger's Apprentice

5.7   - IMDB

پسر جوانی در سانفرانسیسکو که با ببری سخنگو به نام آقای هو آشنا می شود و متوجه می شود که او آخرین فرد در صف طولانی نگهبانان است که از یک ققنوس باستانی در برابر شروران محافظت می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin

7.3   - IMDB

فرانکلین تازه وارد شهر شده و امیدوار است دوستانی پیدا کند، اما تاکتیکهای معمول او روی باند Peanuts جواب نمیدهد. هنگامی که دربی جعبه صابون از راه می رسد، او مطمئن است که این فرصتی است برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان جدید و تیم شدن با تنها بچه بی شریک دیگر: چارلی براون.

زیر‌نویس فارسی فیلم Kung Fu Panda 4

6.5   - IMDB

پو در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به رهبر معنوی دره صلح خود است، اما همچنین به کسی نیاز دارد که جای او را به عنوان جنگجوی اژدها بگیرد. به این ترتیب، او یک کونگ فو کار جدید را برای آن نقطه آموزش می دهد و با شروری به نام آفتاب پرست روبرو می شود که شرورانی از گذشته را تداعی می کند.