زیرنویس فیلم Liars Moon (1982)

نام فارسی فیلم : ماه دروغگو (1982)

5.8
  • ژانر :   درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   David Fisher
  • سال انتشار :   1982
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Matt Dillon-  Cindy Fisher-  Hoyt Axton

خلاصه فارسی

Matt Dillion در شرق تگزاس، تابستان پس از دبیرستان، جک عاشق جینی، دختر بانکدار شهر (محبت دبیرستانی مادر جک) می شود. جینی در مدرسه شبانه روزی بوده است. او به سمت واسار می رود. به دلیل مخالفت های شدید پدرش، او با جک وقت می گذراند. در پایان تابستان، جک و جینی به لوئیزیانا (جایی که نوجوانان 17 ساله می توانند بدون اجازه والدینشان ازدواج کنند) فرار می کنند و او در میادین نفتی شغلی پیدا می کند. پدرش یک چشم خصوصی تهدیدآمیز استخدام میکند تا آنها را پیدا کند، جینی باردار است، پزشک شهرش خبرهای وحشتناکی به او میدهد و مادر جک دستور کار خودش را دارد. به نظر می رسد جک و جینی زیر ماه دروغگو بزرگ شده اند. این عزیزان چه خواهند کرد؟


خلاصه انگلیسی

Matt Dillion In East Texas, the summer after high school, Jack falls in love with Ginny, the daughter of the town's banker (Jack's mom's high school sweetheart). Ginny's been at boarding school; she's headed for Vassar. Over her father's strenuous objections, she spends time with Jack. At summer's end, Jack and Ginny elope to Louisiana (where 17-year-olds can marry without their parents' permission), and he gets a job in the oil fields. Her dad hires a menacing private eye to find them, Ginny's pregnant, her town doctor gives her horrible news, and Jack's mom has her own agenda. It seems that Jack and Ginny have grown up under a liar's moon. What will these sweethearts do?


این فیلم با نام تجاری Liar's Moon محصول کشور United States است.به کارگردانی David Fisher و بازیگرانی چون Matt Dillon,Cindy Fisher,Hoyt Axton در ژانر درام,داستان عاشقانه در سال 1982 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.