زیرنویس فیلم Kit Carson (1940)

نام فارسی فیلم : کیت کارسون (1940)

6.3

خلاصه فارسی

Frontiersman Kit Carson با حملات هندی ها در مسیر کالیفرنیا مبارزه می کند.


خلاصه انگلیسی

Frontiersman Kit Carson fights off Indian attacks on the trail to California.


این فیلم با نام تجاری Kit Carson محصول کشور United States است.به کارگردانی George B. Seitz و بازیگرانی چون Jon Hall,Lynn Bari,Dana Andrews در ژانر زندگینامه,داستان عاشقانه,غربی در سال 1940 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love & Jane

6.1   - IMDB

زنی به معنای واقعی کلمه از جین آستن راهنمایی می یابد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Paging Mr Darcy

6.8   - IMDB

عشق به داستان های جین آستن به دو نفر کمک می کند تا بر غرور خود غلبه کنند و به اعتقاد خود به عشق اعتراف کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Outlaw Posse

6.1   - IMDB

چیف از سالها مخفی شدن در مکزیک باز میگردد تا غرامتهای سرقت شده طلا را که در تپههای مونتانا پنهان شده بود، بپردازد، اما توسط آنجل تعقیب میشود، که دلیل او برای طلا دنبالهای از اجساد مرده باقی میگذارد.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Taste of Love

5.9   - IMDB

تیلور که در تلاش برای یافتن صدای آشپزی خود به عنوان یک ستاره تلویزیونی شبکه است، به زادگاهش باز می گردد تا از والدینش دیدن کند. او باید بین رابطهی تازهاش، صرفهجویی در رستوران خانوادگیاش یا شغل رویاییاش بهعنوان یک سرآشپز معروف در سراسر جهان یکی را انتخاب کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Name Is Loh Kiwan

6.8   - IMDB

لوه کیوان، جدا شده از کره شمالی، با فرار از چین، تصمیم می گیرد تا آرزوی در حال مرگ مادرش را برآورده کند، تا جایی پیدا کند که بتواند واقعاً نام خود را داشته باشد و با شرایط خودش زندگی کند. او به بلژیک سفر می کند تا به دنبال وضعیت پناهندگی باشد، اما در نهایت بدون هیچ وسیله ای برای امرار معاش و سقفی بالای سرش در هاله ای از ابهام قرار می گیرد. ماری که قبلاً نماینده تیم ملی تیراندازی بلژیک بود و اکنون با شیاطین درونی خود مبارزه می کند، به یک کیوان خسته می رسد و کیف پول او را می دزدد. این دو در نهایت به درگیری شدیدی ختم میشوند. و تنها زمانی که ماری متوجه می شود که کیف پول تنها یادگاری است که از مادر کیوان به جا مانده است، آنها شروع به جذب یکدیگر می کنند و به خاطر تجربیات و احساسات مشترکشان می افتند.