زیرنویس فیلم Kit Carson (1940)

نام فارسی فیلم : کیت کارسون (1940)

6.3

خلاصه فارسی

Frontiersman Kit Carson با حملات هندی ها در مسیر کالیفرنیا مبارزه می کند.


خلاصه انگلیسی

Frontiersman Kit Carson fights off Indian attacks on the trail to California.


این فیلم با نام تجاری Kit Carson محصول کشور United States است.به کارگردانی George B. Seitz و بازیگرانی چون Jon Hall,Lynn Bari,Dana Andrews در ژانر زندگینامه,داستان عاشقانه,غربی در سال 1940 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Rise

7.1   - IMDB

پس از مهاجرت به یونان از نیجریه، ورا و چارلز آنتتوکومپو برای زنده ماندن و تأمین مخارج پنج فرزند خود تلاش کردند، در حالی که زیر تهدید روزانه اخراج زندگی می کردند. ناامید از به دست آوردن شهروندی یونان، اما تحت تأثیر سیستمی که هر لحظه آنها را مسدود می کرد، تضعیف شده بودند، چشم انداز، عزم و ایمان خانواده آنها را از ابهام خارج کرد تا حرفه سه قهرمان NBA را آغاز کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Elvis

7.8   - IMDB

داستان زندگی الویس پریسلی از طریق رابطه پیچیده با مدیر مرموزش، سرهنگ تام پارکر، دیده می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Murder at Yellowstone City

4.9   - IMDB

بردهای سابق که به شهر یلوستون، مونتانا، شهری متروک سابق که اکنون در حال زوال است، میآید و به دنبال مکانی میگردد که آن را خانه بنامد. در همان روز، یک کاوشگر محلی طلا را کشف می کند - و به قتل می رسد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jerry and Marge Go Large

6.9   - IMDB

داستان واقعی قابل توجه این است که چگونه جری سلبی بازنشسته یک شکاف ریاضی را در بخت آزمایی ماساچوست کشف می کند و با کمک همسرش، مارج، 27 میلیون دلار برنده می شود و از این پول برای احیای شهر کوچک خود در میشیگان استفاده می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Benediction

6.8   - IMDB

داستان سرباز و شاعر زیگفرید ساسون (1886-1967) که به خاطر شجاعت در جبهه غرب مفتخر شد و بیشتر به خاطر اشعار خشم آلود و دلسوزانه اش درباره جنگ جهانی اول به یادگار مانده است که تحسین عمومی و منتقدان را برای او به ارمغان آورد. ساسون با پرهیز از احساسات گرایی و جنجالیستی بسیاری از شاعران جنگ، از وحشت و وحشیانه جنگ خندق نوشت و ژنرال ها، سیاستمداران و کلیساها را به دلیل بی کفایتی و حمایت کورکورانه از جنگ تحقیرآمیز کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم I'm Charlie Walker

4.2   - IMDB

1971 پس از حقوق مدنی سانفرانسیسکو به نظر مکان مناسبی برای یک کهنه سرباز سیاه پوست جنگ کره و خانواده اش بود تا رویای استقلال اقتصادی و شانس خود را برای «رئیس» شدن تحقق بخشند. چارلی واکر به زودی متوجه شد که چقدر ساده لوح بوده است. در شهری پر از شیادان و مخالفان، او از پاسخ دادن به "نه" خودداری کرد. تا اینکه یک فاجعه فاجعه بار دری را باز کرد که قبلاً هرگز به روی یک مرد سیاه پوست باز نشده بود. این داستان در مورد اتفاقی است که وقتی او با هر دو پا از آن در گذشت!.