زیرنویس فیلم Kimi (2022)

نام فارسی فیلم : چه کسی (2022)

6.3
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Steven Soderbergh
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Zoë Kravitz-  Rita Wilson-  Erika Christensen

خلاصه فارسی

در طول همهگیری کووید-19 در سیاتل، یک کارمند فناوری آگورافوبیک در حین بررسی یک جریان داده، شواهدی از یک جنایت خشونتآمیز کشف میکند و وقتی سعی میکند آن را به شرکتش گزارش دهد، با مقاومت و بوروکراسی مواجه میشود. برای درگیر شدن، او متوجه میشود که باید با بیرون رفتن از آپارتمانش و ورود به خیابانهای شهر که مملو از معترضان در پی تصویب قانونی شورای شهر برای محدود کردن رفت و آمد جمعیت بیخانمانها است، با بزرگترین ترس خود روبرو شود.


خلاصه انگلیسی

During the COVID-19 pandemic in Seattle, an agoraphobic tech worker discovers evidence of a violent crime while reviewing a data stream, and is met with resistance and bureaucracy when she tries reporting it to her company. To get involved, she realizes she must face her greatest fear by venturing out of her apartment and into the city streets, which are filled with protestors in the wake of the city council passing a law restricting the movements of the homeless population.


این فیلم با نام تجاری Kimi محصول کشور United States است.به کارگردانی Steven Soderbergh و بازیگرانی چون Zoë Kravitz,Rita Wilson,Erika Christensen در ژانر ,درام,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.