زیرنویس فیلم Kicking Blood (2021)

نام فارسی فیلم : لگد زدن خون (2021)

4.1
  • ژانر :   فانتزی
  • کارگردان :   Blaine Thurier
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Canada
  • بازیگران :   Alanna Bale-  Luke Bilyk-  Benjamin Sutherland

خلاصه فارسی

یک خون آشام زن وقتی به یک الکلی جذاب کمک می کند تا پاک شود، الهام می گیرد تا خون را لگد بزند و دوباره انسان شود. تنها مشکل این است که کناره گیری می تواند او را بکشد.


خلاصه انگلیسی

A female vampire is inspired to kick blood and become human again when she inadvertently helps a charming alcoholic become clean. The only problem is, withdrawal could kill her.


این فیلم با نام تجاری Kicking Blood محصول کشور Canada است.به کارگردانی Blaine Thurier و بازیگرانی چون Alanna Bale,Luke Bilyk,Benjamin Sutherland در ژانر فانتزی در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم After Blue

5.5   - IMDB

در آینده ای دور، در یک سیاره وحشی، نوجوان تنها راکسی یک جنایتکار مدفون در شن ها را آزاد می کند. پس از آزادی، زن دوباره شروع به گسترش ترس و مرگ می کند. راکسی و مادرش زورا مسئول شناخته می شوند، از جامعه خود تبعید شده و محکوم به ردیابی قاتل هستند. بنابراین، آنها شروع به پرسه زدن در قلمروهای خارق العاده و طیفی بهشت ​​کثیف خود می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dragon Knight

5.8   - IMDB

سالها پس از از دست رفتن جنگ و کشته شدن همه اژدهاها، یک شوالیه تنها به سرزمین آگونوس سفر میکند تا ارتشی را علیه ارباب دیو آبادون جمع کند. هنگامی که رویای یک درمانگر نشان می دهد که یک اژدها هنوز زندگی می کند، و همراه با یک جوان مشتاق، شوالیه به جستجوی موجود افسانه ای می رود. همانطور که ارتش آبادون بر روی پادشاهی های بشری فرود می آید، اژدها آخرین امید آنها برای دفع گروه ترکان و مغولان است، قبل از اینکه سرزمین های انسان را ویران کند. اما آیا این موجود اصلا وجود دارد؟ و اگر این کار را کرد، آیا یک بار دیگر برای آنها می جنگد؟

زیر‌نویس فارسی فیلم The Suppression of Hannah Stevenson

3.3   - IMDB

هانا و مت، زوج جوانی که در اولین تعطیلات مشترکشان هستند، به سرعت متوجه میشوند که ممکن است چشم به هم نبینند. هانا که احساس می کند دوست پسرش را ناامید می کند، از یک زن کولی مرموز کمک می گیرد، به این امید که بتوان بر مشکلات این زوج غلبه کرد. با این حال، هنگامی که مت از خواب بیدار می شود و می بیند که دوست دخترش ناپدید شده است، نیت شوم زن کولی بسیار واضح می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Broadcast

4.2   - IMDB

پس از اینکه یک میلیاردر عجیب و غریب دارویی به نام INOC تولید می کند که روند پیری را متوقف می کند و به طور موثر خود مرگ را از بین می برد، آینده جهانی که در آن مرگ دیگر وجود ندارد دیده می شود. از طریق یک اسباب بازی کودکانه به ظاهر بی ضرر، داستان سرنوشت بشر روایت می شود و در عین حال حقیقتی گریزان را برای تماشاگر ناآگاه خود آشکار می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Werewolf Castle

5.3   - IMDB

هنگامی که دسته ای از گرگینه ها به دهکده ای قرون وسطایی حمله می کنند، تورفین که معشوقش در این حمله کشته شد، به شوالیه های توماس، اوسموند، هاملین و هال اسکال اسپلیتر می پیوندد تا مبارزه با لیکانتروپ های شرور را رهبری کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم A World of Worlds: Rise of the King

3.7   - IMDB

این حماسه زمانی ادامه می یابد که لرد زاهیان کرین با کمک فرمانده سوفیا هیدن کاملاً از کیست خود آگاه می شود. او شروع به جمع آوری وضعیت فعلی سیاره خود می کند و عهد می بندد که ناقض آن، جنگجوی شیطان صفت سیل را شکار کند.