زیرنویس فیلم Kedibone (2020)

نام فارسی فیلم : من آن را دیده ام (2020)

4.5
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Thomas Gumede
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   South Africa
  • بازیگران :   Natasha Thahane-  Wright Ngubeni-  Busisiwe Mtshali

خلاصه فارسی

Kedibone Manamela یک بازیگر عجیب و غریب زیبای سوتو، انتخاب می کند که دوران جوانی خود را در مسیر سریع زندگی کند. او که از چشمان دوست پسر وفادار دوران کودکی خود پوشیده شده است، بین دختر خوبی در شهرستان و دختر «آن» در انتهای خیابان های ژوهانسبورگ می چرخد. زمانی که خبر فرار کدیبون به مرد جوان می رسد، تهدیدی تاریک در طول روز ظاهر می شود.


خلاصه انگلیسی

An exotically beautiful Sotho actress, Kedibone Manamela, chooses to live her youth on the fast lane. Veiled from her loyal childhood boyfriend's eyes, she bounces between being a good girl in the township and the 'it' girl on the high end of Johannesburg streets. A dark threat looms over the day when the news of Kedibone's escapades reaches the young man.


این فیلم با نام تجاری Kedibone محصول کشور South Africa است.به کارگردانی Thomas Gumede و بازیگرانی چون Natasha Thahane,Wright Ngubeni,Busisiwe Mtshali در ژانر درام در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Float

5.1   - IMDB

ویورلی فکر میکرد که آیندهاش را مشخص کرده است، پس از یک دیدار تابستانی از والدینش در تایپه، اقامت پزشکی خود را در تورنتو آغاز کرد. هنگامی که برنامههای او ناگهان تغییر میکند، او یک مسیر انحرافی به یک شهر کوچک کانادایی میرود که در آنجا با غریق غریق محلی بلیک ملاقات میکند. بعد از اینکه بلیک او را از غرق شدن در یک مهمانی ساحلی نجات میدهد، به ویورلی پیشنهاد میکند که شنا را بیاموزد، و با ادامه درسها، این دو به طور غیرمنتظرهای عاشق یکدیگر میشوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Suncoast

6.6   - IMDB

در حالی که از برادرش به همراه مادر جسورش مراقبت می کند، یک نوجوان دوستی غیرمحتمل با یک فعال عجیب و غریب برقرار می کند که به یکی از برجسته ترین موارد پزشکی در تمام دوران اعتراض می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bleeding Love

5.5   - IMDB

در تلاش برای پیوستن دوباره به دخترش پس از مدتی غیبت، پدری او را به یک سفر جاده ای به سانتافه، نیومکزیکو می برد. در طول مسیر آنها با شخصیت ها و موانع جالبی روبرو می شوند و رابطه خود را مرتب می کنند.