زیرنویس فیلم Kedibone (2020)

نام فارسی فیلم : من آن را دیده ام (2020)

4.5
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Thomas Gumede
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   South Africa
  • بازیگران :   Natasha Thahane-  Wright Ngubeni-  Busisiwe Mtshali

خلاصه فارسی

Kedibone Manamela یک بازیگر عجیب و غریب زیبای سوتو، انتخاب می کند که دوران جوانی خود را در مسیر سریع زندگی کند. او که از چشمان دوست پسر وفادار دوران کودکی خود پوشیده شده است، بین دختر خوبی در شهرستان و دختر «آن» در انتهای خیابان های ژوهانسبورگ می چرخد. زمانی که خبر فرار کدیبون به مرد جوان می رسد، تهدیدی تاریک در طول روز ظاهر می شود.


خلاصه انگلیسی

An exotically beautiful Sotho actress, Kedibone Manamela, chooses to live her youth on the fast lane. Veiled from her loyal childhood boyfriend's eyes, she bounces between being a good girl in the township and the 'it' girl on the high end of Johannesburg streets. A dark threat looms over the day when the news of Kedibone's escapades reaches the young man.


این فیلم با نام تجاری Kedibone محصول کشور South Africa است.به کارگردانی Thomas Gumede و بازیگرانی چون Natasha Thahane,Wright Ngubeni,Busisiwe Mtshali در ژانر درام در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.