زیرنویس فیلم Jurassic Island (2022)

نام فارسی فیلم : جزیره ژوراسیک (2022)

4.1
  • ژانر :   ماجراجویی
  • کارگردان :   Dominic Ellis
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   -
  • بازیگران :   Sarah T. Cohen-  Nicola Wright-  Kate Sandison

خلاصه فارسی

آوا محل اختفای پدر گمشده اش را در جزیره ای ناشناخته کشف می کند. دنیای گمشده اسطوره ای که توسط پدربزرگش در برابر آنها کشف شده است. به همراه گروهی از ماجراجویان و دانشمندان، آنها به جزیره ژوراسیک میرسند، جایی که مشخص میشود تیم قبلی با فاجعه مواجه شده است. دایناسورها و زالوهای سمی به این معنی است که دیگر جستجوی پدرش نیست، بلکه نبردی برای بقا است.


خلاصه انگلیسی

Ava uncovers the whereabouts of her missing father to an unchartered Island; a mythical lost world uncovered before them by her grandfather. Joined by a group of adventurers and scientists, they arrive at Jurassic Island where it becomes clear that the previous team had run into disaster. Dinosaurs and toxic leeches mean it’s no longer a search for her father, but a battle for survival.


این فیلم با نام تجاری Jurassic Island محصول کشور - است.به کارگردانی Dominic Ellis و بازیگرانی چون Sarah T. Cohen,Nicola Wright,Kate Sandison در ژانر ماجراجویی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Wickensburg

4.1   - IMDB

یک مادر و پسر کوچکش به یک شهر کوچک جدید نقل مکان می کنند. آنها به زودی کشف می کنند که شهر دارای یک راز تاریک است و این یک مسابقه با زمان برای نجات شهر است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Erzulie

5.8   - IMDB

ملاقات مجدد بین 4 دوست به سرعت خراب می شود وقتی آنها خود را با ارزولیه الهه پری دریایی باتلاق می بینند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jurassic World Dominion

5.8   - IMDB

چهار سال پس از نابودی Isla Nublar، دایناسورها اکنون در کنار انسان ها در سراسر جهان زندگی می کنند - و شکار می کنند. این تعادل شکننده آینده را تغییر میدهد و یک بار برای همیشه تعیین میکند که آیا انسانها قرار است در اوج شکارچیان سیارهای باقی بمانند که اکنون با ترسناکترین موجودات تاریخ مشترک هستند یا خیر.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Highwayman

7.3   - IMDB

دزد مشهور بزرگراه، دیک تورپین، خود را در حومههای انگلیسی میبیند که بهطور تصادفی، الیزابت، دختر شیطون ارل پمبروک را ربوده است. در حالی که نامزدش وینتروپ تلاش می کند تا آنها را ردیابی کند، الیزابت شروع به عاشق شدن با مرد شجاع بزرگراه می کند و برای تورپین چاره ای جز رویارویی با وینتروپ در مبارزه برای قلب الیزابت و ثروت او باقی نمی ماند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Adventures of Maid Marian

3.2   - IMDB

همه داستانهای رابین هود و خدمتکار ماریان را میدانند، اما این داستان اتفاقات بعدی است. از میان سایه ها، افسانه ای برمی گردد تا مردمش را از ظلم کلانتر رسوا شده ناتینگهام نجات دهد. رابین هود در جنگ باقی می ماند و ماریان باید مهارت های رزمی خود را آزمایش کند و داستان جدیدی خلق کند که در طول اعصار منادی خواهد شد.