زیرنویس فیلم Josee, the Tiger and the Fish (2020)

نام فارسی فیلم : خوزی، ببر و ماهی (2020)

7.6

خلاصه فارسی

تسونئو با رویای غواصی در خارج از کشور، شغلی برای کمک به خوزی پیدا می کند، هنرمندی که تخیل او را بسیار فراتر از ویلچرش می برد. اما زمانی که جزر و مد بر ضد آنها می چرخد، یکدیگر را به مکان هایی می کشانند که هرگز فکرش را نمی کردند ممکن است، و الهام بخش عشقی مناسب برای یک کتاب داستان هستند.


خلاصه انگلیسی

With dreams of diving abroad, Tsuneo gets a job assisting Josee, an artist whose imagination takes her far beyond her wheelchair. But when the tide turns against them, they push each other to places they never thought possible, and inspire a love fit for a storybook.


این فیلم با نام تجاری Josee, the Tiger and the Fish محصول کشور Japan است.به کارگردانی Kotaro Tamura و بازیگرانی چون Kaya Kiyohara,Taishi Nakagawa,Matsutera Chiemi در ژانر انیمیشن,درام,داستان عاشقانه در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Orion and the Dark

6.4   - IMDB

پسری با تخیل فعال در سفری فراموش نشدنی در طول شب با دوست جدیدش با ترس های خود روبرو می شود: موجودی غول پیکر و خندان به نام دارک.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love & Jane

6.1   - IMDB

زنی به معنای واقعی کلمه از جین آستن راهنمایی می یابد.