زیرنویس فیلم Jerry and Marge Go Large (2022)

نام فارسی فیلم : جری و مارج بزرگ می شوند (2022)

6.9
  • ژانر :   زندگینامه کمدی درام
  • کارگردان :   David Frankel
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Bryan Cranston-  Annette Bening-  Rainn Wilson

خلاصه فارسی

داستان واقعی قابل توجه این است که چگونه جری سلبی بازنشسته یک شکاف ریاضی را در بخت آزمایی ماساچوست کشف می کند و با کمک همسرش، مارج، 27 میلیون دلار برنده می شود و از این پول برای احیای شهر کوچک خود در میشیگان استفاده می کند.


خلاصه انگلیسی

The remarkable true story of how retiree Jerry Selbee discovers a mathematical loophole in the Massachusetts lottery and, with the help of his wife, Marge, wins $27 million dollars and uses the money to revive their small Michigan town.


این فیلم با نام تجاری Jerry and Marge Go Large محصول کشور United States است.به کارگردانی David Frankel و بازیگرانی چون Bryan Cranston,Annette Bening,Rainn Wilson در ژانر زندگینامه,کمدی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dog Gone

6.1   - IMDB

وقتی سگ محبوبش ناپدید می شود، مرد جوانی با والدینش به جستجوی باورنکردنی می پردازد تا او را پیدا کند و به او داروهای نجات بخش بدهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Disconnect: The Wedding Planner

4   - IMDB

پس از اینکه قربانی یک کلاهبرداری می شود، یک مرد ناامید در حالی که سعی می کند یک عروسی مجلل برای یک سرمایه گذار مهم برنامه ریزی کند، با ساعت مسابقه می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم When You Finish Saving the World

5.6   - IMDB

ایولین و پسر غافلش زیگی به دنبال جایگزینی برای یکدیگر هستند. در حالی که ایولین سعی می کند در پناهگاه خود یک نوجوان بی ادعا را تربیت کند، زیگی در تعقیب یک زن جوان باهوش در مدرسه تلاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم You People

5.5   - IMDB

یک زوج جدید و خانوادههایشان در میان تضادهای فرهنگی، انتظارات اجتماعی و تفاوتهای نسلی با عشق مدرن به حساب میآیند.