زیرنویس فیلم Into the Wind (2022)

نام فارسی فیلم : به باد (2022)

5.2
  • ژانر :   کمدی درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Kristoffer Rus
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Poland
  • بازیگران :   Sonia Mietielica-  Jakub Sasak-  Bitamina

خلاصه فارسی

او از یک دبیرستان معتبر در ورشو فارغ التحصیل شد و در لندن وارد پزشکی شد. او به عنوان مربی بادبادک سواری در کنار دریا کار می کند و به لطف آن کسب درآمد و اشتیاق را با هم ترکیب می کند. آنها در هل ملاقات خواهند کرد. جذابیت غیرمعمول پسر باعث می شود که دختر از محدودیت های خود فراتر رفته و وارد دنیایی کاملاً ناشناخته از کایت سواری، موسیقی و سرگرمی شود. احساسی که بین آنها ایجاد می شود خانواده و دوستان او را خوشحال نمی کند. آیا رابطه آنیا و میکال آنقدر قوی است که بر مشکلات غلبه کند و چیزی بیش از یک عشق تعطیلات باشد؟


خلاصه انگلیسی

She graduated from a prestigious high school in Warsaw and entered medicine in London. He works as a kitesurfing instructor at the seaside, thanks to which he combines earning money and passion. They will meet in Hel. The unusual charm of the boy makes the girl exceed her limits and enter a completely unknown world of kitesurfing, music and fun. The feeling that arises between them does not please her family or his friends. Is Ania and Michal's relationship strong enough to overcome adversities and become more than just a holiday love?


این فیلم با نام تجاری Into the Wind محصول کشور Poland است.به کارگردانی Kristoffer Rus و بازیگرانی چون Sonia Mietielica,Jakub Sasak,Bitamina در ژانر کمدی,درام,داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Ah Girls Go Army Again

5.8   - IMDB

اقدامات گروهبان چاو به اشتباه تعبیر می شود، اما در مواجهه با چالش های سخت، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان روکسان تان رابطه جوی با دوست پسرش را پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود از موانع طاقت فرسایی عبور می کنند که در نهایت آنها را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Man from Toronto

5.7   - IMDB

در مورد هویت اشتباه، مرگبارترین قاتل جهان، معروف به مردی از تورنتو، و یک قاتل در شهر نیویورک پس از گیج شدن برای یکدیگر در یک Airbnb مجبور می شوند با هم متحد شوند.