زیرنویس فیلم Into the Wind (2022)

نام فارسی فیلم : به باد (2022)

5.2
  • ژانر :   کمدی درام داستان عاشقانه
  • کارگردان :   Kristoffer Rus
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Poland
  • بازیگران :   Sonia Mietielica-  Jakub Sasak-  Bitamina

خلاصه فارسی

او از یک دبیرستان معتبر در ورشو فارغ التحصیل شد و در لندن وارد پزشکی شد. او به عنوان مربی بادبادک سواری در کنار دریا کار می کند و به لطف آن کسب درآمد و اشتیاق را با هم ترکیب می کند. آنها در هل ملاقات خواهند کرد. جذابیت غیرمعمول پسر باعث می شود که دختر از محدودیت های خود فراتر رفته و وارد دنیایی کاملاً ناشناخته از کایت سواری، موسیقی و سرگرمی شود. احساسی که بین آنها ایجاد می شود خانواده و دوستان او را خوشحال نمی کند. آیا رابطه آنیا و میکال آنقدر قوی است که بر مشکلات غلبه کند و چیزی بیش از یک عشق تعطیلات باشد؟


خلاصه انگلیسی

She graduated from a prestigious high school in Warsaw and entered medicine in London. He works as a kitesurfing instructor at the seaside, thanks to which he combines earning money and passion. They will meet in Hel. The unusual charm of the boy makes the girl exceed her limits and enter a completely unknown world of kitesurfing, music and fun. The feeling that arises between them does not please her family or his friends. Is Ania and Michal's relationship strong enough to overcome adversities and become more than just a holiday love?


این فیلم با نام تجاری Into the Wind محصول کشور Poland است.به کارگردانی Kristoffer Rus و بازیگرانی چون Sonia Mietielica,Jakub Sasak,Bitamina در ژانر کمدی,درام,داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Scottish Love Scheme

6.3   - IMDB

لیلی با مادرش به اسکاتلند سفر می کند و با لوگان، دوست خانوادگی دوران کودکی، دوباره ارتباط برقرار می کند. بدون اینکه لیلی و لوگان بدانند، مادران مداخله گر آنها نقشه ای برای راه اندازی آنها در نظر گرفته اند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.