زیرنویس فیلم Incarnation (2022)

نام فارسی فیلم : تجسم (2022)

5.1
  • ژانر :   وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Isaac Walsh
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Michael Madsen-  Taye Diggs-  Jessica Uberuaga

خلاصه فارسی

برد و جس در جستجوی زندگی بهتر به لس آنجلس نقل مکان می کنند. هنگامی که آنها به یک جواهر املاک و مستغلات که توسط صاحبخانه آرام پیتر مدیریت می شود، برخورد می کنند، از نوبت شانس خود خوشحال می شوند. اما خانه ایدهآل آنها رازی را پنهان میکند که بسیار شومتر از آن چیزی که تصور میکردند، زیرا همان دیوارها با یک شیطان باستانی زنده هستند و به زودی متوجه میشوند که حرص و طمع بهای گزافی دارد.


خلاصه انگلیسی

Brad and Jess move to Los Angeles in search of a better life. When they stumble upon a hidden real estate gem, managed by the laid-back landlord Peter, they are elated by their turn of fortune. But their ideal home is hiding a secret far more sinister than they could have ever imagined, for the very walls are alive with an ancient evil, and they soon learn that greed comes with a hefty price.


این فیلم با نام تجاری Incarnation محصول کشور United States است.به کارگردانی Isaac Walsh و بازیگرانی چون Michael Madsen,Taye Diggs,Jessica Uberuaga در ژانر وحشت,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم #Unknown

5.2   - IMDB

سالها پس از وقوع یک سری قتلهای تصادفی در سال 2017، نویسنده کتاب، مایکل لین ناگهان شروع به دریافت تماسهای ترسناک از ناشناختهها میکند. او به جای تمرکز بر روی صفحه اصلی اولین کتاب موفق خود، دچار وسواس این راز می شود و از کنترل خارج می شود و هر قربانی را که در شبکه یک قاتل سادیست گرفتار می شود، باز می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Revealer

4.5   - IMDB

تنش ها زمانی بالا می گیرد که یک رقصنده و معترض مذهبی در یک غرفه نمایشی به دام افتاده اند و باید برای زنده ماندن از آخرالزمان در شیکاگوی 1980 گرد هم آیند.