زیرنویس فیلم Incarnation (2022)

نام فارسی فیلم : تجسم (2022)

5.1
  • ژانر :   وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Isaac Walsh
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Michael Madsen-  Taye Diggs-  Jessica Uberuaga

خلاصه فارسی

برد و جس در جستجوی زندگی بهتر به لس آنجلس نقل مکان می کنند. هنگامی که آنها به یک جواهر املاک و مستغلات که توسط صاحبخانه آرام پیتر مدیریت می شود، برخورد می کنند، از نوبت شانس خود خوشحال می شوند. اما خانه ایدهآل آنها رازی را پنهان میکند که بسیار شومتر از آن چیزی که تصور میکردند، زیرا همان دیوارها با یک شیطان باستانی زنده هستند و به زودی متوجه میشوند که حرص و طمع بهای گزافی دارد.


خلاصه انگلیسی

Brad and Jess move to Los Angeles in search of a better life. When they stumble upon a hidden real estate gem, managed by the laid-back landlord Peter, they are elated by their turn of fortune. But their ideal home is hiding a secret far more sinister than they could have ever imagined, for the very walls are alive with an ancient evil, and they soon learn that greed comes with a hefty price.


این فیلم با نام تجاری Incarnation محصول کشور United States است.به کارگردانی Isaac Walsh و بازیگرانی چون Michael Madsen,Taye Diggs,Jessica Uberuaga در ژانر وحشت,دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mercy Falls

4.2   - IMDB

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که از تمدن دور شد، یک تراژدی غیرقابل پیش بینی برای گروه رخ می دهد و یک تصمیم بد منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.