زیرنویس فیلم Inbetween Girl (2021)

نام فارسی فیلم : بین دختر (2021)

  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Mei Makino
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Emma Galbraith-  William Magnuson-  Emily Garrett

خلاصه فارسی

هنرمند نوجوان آنجی چن لیام را دوست ندارد - او فقط دوست دارد بعد از تمرین فوتبال از او به خانه برود. خوب، پس او ابروهای فوق العاده ای دارد، اما او با شریل، شاهزاده خانم اینستاگرام مدرسه خصوصی اسقفی آنها است. لیام پس از اینکه به دلیل طلاق ناگهانی والدینش کور شد، به عنوان یک حواس پرتی عمل می کند. اما هنگامی که این حواس پرتی در نیمه شب به پنجره او می زند، یک ارتباط مخفیانه انجی را وارد سفری از بیداری های ، ناامنی های نژادی و بیان هنری می کند تا بفهمد چه می خواهد – و چه کسی می خواهد باشد.


خلاصه انگلیسی

Teen artist Angie Chen does NOT like Liam—she just likes getting rides home from him after soccer practice. Okay, so he has great eyebrows, but he’s with Sheryl, the instagram princess of their Episcopalian private school. After being blindsided by her parents’ sudden divorce, Liam serves as a welcome distraction. But when that distraction knocks on her window in the middle of the night, a secret hookup will set Angie on a journey of awakenings, racial insecurities and artistic expression as she comes to discover what she wants—and who she wants to be.


این فیلم با نام تجاری Inbetween Girl محصول کشور United States است.به کارگردانی Mei Makino و بازیگرانی چون Emma Galbraith,William Magnuson,Emily Garrett در ژانر درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.