زیرنویس فیلم Inbetween Girl (2021)

نام فارسی فیلم : بین دختر (2021)

  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Mei Makino
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Emma Galbraith-  William Magnuson-  Emily Garrett

خلاصه فارسی

هنرمند نوجوان آنجی چن لیام را دوست ندارد - او فقط دوست دارد بعد از تمرین فوتبال از او به خانه برود. خوب، پس او ابروهای فوق العاده ای دارد، اما او با شریل، شاهزاده خانم اینستاگرام مدرسه خصوصی اسقفی آنها است. لیام پس از اینکه به دلیل طلاق ناگهانی والدینش کور شد، به عنوان یک حواس پرتی عمل می کند. اما هنگامی که این حواس پرتی در نیمه شب به پنجره او می زند، یک ارتباط مخفیانه انجی را وارد سفری از بیداری های ، ناامنی های نژادی و بیان هنری می کند تا بفهمد چه می خواهد – و چه کسی می خواهد باشد.


خلاصه انگلیسی

Teen artist Angie Chen does NOT like Liam—she just likes getting rides home from him after soccer practice. Okay, so he has great eyebrows, but he’s with Sheryl, the instagram princess of their Episcopalian private school. After being blindsided by her parents’ sudden divorce, Liam serves as a welcome distraction. But when that distraction knocks on her window in the middle of the night, a secret hookup will set Angie on a journey of awakenings, racial insecurities and artistic expression as she comes to discover what she wants—and who she wants to be.


این فیلم با نام تجاری Inbetween Girl محصول کشور United States است.به کارگردانی Mei Makino و بازیگرانی چون Emma Galbraith,William Magnuson,Emily Garrett در ژانر درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Things

6   - IMDB

زن جوانی که در حاشیه جامعه زندگی می کند توسط غریبه ای مست می شود که زندگی آرام او را تحت الشعاع قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Lost Girls

2.8   - IMDB

The Lost Girls با الهام از داستان کلاسیک پیتر پن، چهار نسل از زنان عزیز را روایت میکند که در عواقب ماجراجوییهای خود با پیتر پن در نورلند مبارزه میکنند. مانند مادربزرگش و مادرش جین قبل از او، وندی باید از چنگ پان و قولی که او شدیداً میخواهد او را نگه دارد بگریزد. همانطور که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود، وندی باید برای حفظ رابطه خود با دخترش بجنگد و در عین حال میراث او را آشتی دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Watcher

6.3   - IMDB

در حالی که یک قاتل زنجیره ای شهر را تعقیب می کند، جولیا - بازیگر جوانی که به تازگی با شوهرش به شهر نقل مکان کرده است - متوجه یک غریبه مرموز می شود که او را از آن طرف خیابان تماشا می کند.