زیرنویس فیلم In the Forest (2022)

نام فارسی فیلم : در جنگل (2022)

3.7
  • ژانر :   دلهره آور
  • کارگردان :   Hector Barron
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Lyman Ward-  Time Winters-  Debbon Ayer

خلاصه فارسی

هلن و دخترش امیلی با اکراه پدر هلن، استن را در یک سفر کمپینگ خانوادگی همراهی میکنند و در اعماق جنگل رانندگی میکنند تا یک تجربه واقعی در فضای باز داشته باشند، اما مالک زمین خشمگین هاوارد وارد میشود و آنها را مجبور به ترک میکند. هنگامی که RV آنها گیر می کند، هلن تصمیم می گیرد به دنبال کمک باشد اما یک راز نگران کننده را در اموال مرد کشف می کند. سپس او باید برای محافظت از خانوادهاش بجنگد و قبل از شکار شدن، از جنگل زنده بیرون بیاید.


خلاصه انگلیسی

Helen and her daughter Emily reluctantly accompany Helen’s father Stan on a family camping trip, driving deep into the forest for a real outdoors experience, only to have angry landowner Howard arrive and force them to leave. When their RV gets stuck, Helen decides to seek help but discovers a disturbing secret on the man’s property. She must then fight to protect her family and make it out of the forest alive before being hunted down.


این فیلم با نام تجاری In the Forest محصول کشور United States است.به کارگردانی Hector Barron و بازیگرانی چون Lyman Ward,Time Winters,Debbon Ayer در ژانر دلهره آور در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم La Confesión

2   - IMDB

یک کشیش کاتولیک در مونت بلو، السالوادور، یک اتاق عمل مخفی در داخل کلیسا ایجاد کرده است تا اعضای انسانی افراد ربوده شده را بیرون بکشد و آنها را در بازار سیاه بفروشد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Woman with the Red Lipstick

5.2   - IMDB

لوسی و دوست پسرش که به دنبال چاشنی همه چیز هستند، برای اولین بار در یک بار با نام های جعلی و نقش آفرینی ملاقات می کنند. چند روز بعد، لوسی یک گزارش خبری در مورد یک پرونده افراد گمشده می بیند که قربانی همان نامی است که او استفاده کرده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mindwash

4.8   - IMDB

یک سخنران انگیزشی بیلی سلدوم - شعار: "برای خودت فکر کن" - در شرف تبدیل شدن به یک حس جهانی است که یک رویداد فاجعه بار در جهان رخ می دهد. او به زودی به سمت خود ویرانگری می رود، در حالی که رابطه وابسته او با دوست دختر ناتالی نیز آسیب می بیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Beach House Murders

5.1   - IMDB

سارا، رماننویس، پس از تلاش یک شبه با غریبهای مرموز که در خانه تابستانیاش مرده است، به مظنون اصلی یک قتل تبدیل میشود.