زیرنویس فیلم Hustle Down (2021)

نام فارسی فیلم : Hustle Down (2021)

2.9
  • ژانر :   اکشن کمدی درام
  • کارگردان :   R. Ellis Frazier
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Mexico United States
  • بازیگران :   Tom Sizemore-  Paul Sidhu-  Bai Ling

خلاصه فارسی

کالی، یک قاتل بیرحم و راننده یک کارتل مواد مخدر باجا، خود را متکی به شکارچی ماهر اما بیمیل ترک، میبیند تا از چنگ یک قاتل بیرحم و اراذل وحشی که توسط یک رهبر باند رقیب رهبری میشود دور بماند. کالی یک ماشین پولی مملو از پول نقد که برای رئیسش در نظر گرفته شده بود را دزدیده است. این دو با کریستال، یک رقصنده خشمگین با رازهای بیش از حد و سهم بیشتری در همه اینها از آنچه در ابتدا متوجه می شوند، برخورد می کنند. اگر کالی بتواند ترک را متقاعد کند که با نقشه های دیوانه وار خود همراهی کند، ممکن است زنده به همسر و دخترش که از او جدا شده است بازگردد.


خلاصه انگلیسی

Cully, a two-bit hustler and the driver for a Baja drug cartel, finds himself relying on skilled-but-reluctant bounty hunter Turk, to stay out of the grasps of a merciless assassin, and vicious thugs led by a rival gang leader after Cully has stolen a money car stuffed with cash meant for his boss. The duo crosses paths with Crystal, a sultry dancer with too many secrets and a greater stake in all of this than they first realize. If Cully can convince Turk to go along with his crazy schemes, he might make it back to his estranged wife and daughter alive.


این فیلم با نام تجاری Hustle Down محصول کشور Mexico,United States است.به کارگردانی R. Ellis Frazier و بازیگرانی چون Tom Sizemore,Paul Sidhu,Bai Ling در ژانر اکشن,کمدی,درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Back to Lyla

6.1   - IMDB

پس از اینکه متوجه میشود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکیاش که از هم جدا شدهاند و خشمگین هستند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگیاش هستند.