زیرنویس فیلم Hustle Down (2021)

نام فارسی فیلم : Hustle Down (2021)

2.9
  • ژانر :   اکشن کمدی درام
  • کارگردان :   R. Ellis Frazier
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Mexico United States
  • بازیگران :   Tom Sizemore-  Paul Sidhu-  Bai Ling

خلاصه فارسی

کالی، یک قاتل بیرحم و راننده یک کارتل مواد مخدر باجا، خود را متکی به شکارچی ماهر اما بیمیل ترک، میبیند تا از چنگ یک قاتل بیرحم و اراذل وحشی که توسط یک رهبر باند رقیب رهبری میشود دور بماند. کالی یک ماشین پولی مملو از پول نقد که برای رئیسش در نظر گرفته شده بود را دزدیده است. این دو با کریستال، یک رقصنده خشمگین با رازهای بیش از حد و سهم بیشتری در همه اینها از آنچه در ابتدا متوجه می شوند، برخورد می کنند. اگر کالی بتواند ترک را متقاعد کند که با نقشه های دیوانه وار خود همراهی کند، ممکن است زنده به همسر و دخترش که از او جدا شده است بازگردد.


خلاصه انگلیسی

Cully, a two-bit hustler and the driver for a Baja drug cartel, finds himself relying on skilled-but-reluctant bounty hunter Turk, to stay out of the grasps of a merciless assassin, and vicious thugs led by a rival gang leader after Cully has stolen a money car stuffed with cash meant for his boss. The duo crosses paths with Crystal, a sultry dancer with too many secrets and a greater stake in all of this than they first realize. If Cully can convince Turk to go along with his crazy schemes, he might make it back to his estranged wife and daughter alive.


این فیلم با نام تجاری Hustle Down محصول کشور Mexico,United States است.به کارگردانی R. Ellis Frazier و بازیگرانی چون Tom Sizemore,Paul Sidhu,Bai Ling در ژانر اکشن,کمدی,درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.