زیرنویس فیلم Help (2021)

نام فارسی فیلم : کمک (2021)

7.7
  • ژانر :   درام رمز و راز دلهره آور
  • کارگردان :   Blake Ridder
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Emily Redpath-  Sarah Alexandra Marks-  Louis James

خلاصه فارسی

یک جدایی دردناک باعث می شود که گریس به دیدار دوستش لیو که در حومه شهر انگلیسی با دوست پسرش ادوارد و سگش پولی زندگی می کند، برود. این سه نفر آخر هفته را با روحیه ای عالی شروع می کنند، اما به زودی به هرج و مرج تبدیل می شود، زیرا اسرار کاملاً پنهان شده فاش می شوند و دوستان می آیند تا یکدیگر را در یک نور کاملاً جدید ببینند.


خلاصه انگلیسی

A painful break up prompts Grace to visit her friend Liv who is living in the idyllic English countryside with her boyfriend Edward and his dog Polly. The trio start the weekend in high spirits but it soon turns into chaos, as well-kept secrets are exposed and the friends come to see each other in a whole new light.


این فیلم با نام تجاری Help محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Blake Ridder و بازیگرانی چون Emily Redpath,Sarah Alexandra Marks,Louis James در ژانر درام,رمز و راز,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم True Justice: Family Ties

6.3   - IMDB

یک دانشجوی دانشکده حقوق با کمک دوستانش تصمیم می گیرد تا ثابت کند برادرش به اشتباه محکوم شده است. تنها راه برای پاک کردن نام او، یافتن قاتل واقعی است، اما هر چه نزدیکتر میشوند، خطر همه آنها بیشتر میشود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.