زیرنویس فیلم Help (2021)

نام فارسی فیلم : کمک (2021)

7.7
  • ژانر :   درام رمز و راز دلهره آور
  • کارگردان :   Blake Ridder
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Emily Redpath-  Sarah Alexandra Marks-  Louis James

خلاصه فارسی

یک جدایی دردناک باعث می شود که گریس به دیدار دوستش لیو که در حومه شهر انگلیسی با دوست پسرش ادوارد و سگش پولی زندگی می کند، برود. این سه نفر آخر هفته را با روحیه ای عالی شروع می کنند، اما به زودی به هرج و مرج تبدیل می شود، زیرا اسرار کاملاً پنهان شده فاش می شوند و دوستان می آیند تا یکدیگر را در یک نور کاملاً جدید ببینند.


خلاصه انگلیسی

A painful break up prompts Grace to visit her friend Liv who is living in the idyllic English countryside with her boyfriend Edward and his dog Polly. The trio start the weekend in high spirits but it soon turns into chaos, as well-kept secrets are exposed and the friends come to see each other in a whole new light.


این فیلم با نام تجاری Help محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Blake Ridder و بازیگرانی چون Emily Redpath,Sarah Alexandra Marks,Louis James در ژانر درام,رمز و راز,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.