زیرنویس فیلم Heckle (2020)

نام فارسی فیلم : هکل (2020)

  • ژانر :   کمدی درام وحشت
  • کارگردان :   Martyn Pick
  • سال انتشار :   2020
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Clark Gable III-  Steve Guttenberg-  Guy Combes

خلاصه فارسی

جو جانسون، در راس بازی استندآپ کمیک خود، تصمیم می گیرد آخر هفته هالووین را با گروهی از دوستان خود به اشتراک بگذارد. آنها در مورد موضوع یک مهمانی قدیمی دهه 1980 تصمیم می گیرند و به شوخی به آنها پیشنهاد می کنند که اگر مست شوند و به اندازه کافی بد رفتار کنند، امیدواریم قاتل روانی خود را جذب کنند. این شوخی ناگهان به شدت متوجه آنها می شود، زیرا آنها به نوبه خود به مرگ وحشتناک خود به دست The Heckler می رسند، مهمان ناخوانده ای که فانتزی فیلم ترسناک نوستالژیک خود را به واقعیتی وحشتناک تبدیل می کند، قبل از ارائه یک داستان فراموش نشدنی...


خلاصه انگلیسی

Joe Johnson, at the top of his stand-up comic game, decides to share a Halloween weekend away with a group of friends. They decide on the theme of a 1980s retro party, and jokingly suggest that if they get drunk, high, and behave badly enough, hopefully they'll attract their own psycho killer. The joke is suddenly very much on them though, as in turn they reach their grisly demise at the hands of The Heckler, an uninvited guest out to turn their nostalgic horror movie fantasy into a terrifying reality, before delivering an unforgettable punchline...


این فیلم با نام تجاری Heckle محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Martyn Pick و بازیگرانی چون Clark Gable III,Steve Guttenberg,Guy Combes در ژانر کمدی,درام,وحشت در سال 2020 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Best of Stand-Up 2022

5.6   - IMDB

از بیل بور تا علی ونگ، گابریل ایگلسیاس تا تروور نوآ، تیلور تاملینسون تا جو کوی، بهترین جوکهای استندآپ ویژه نتفلیکس در سال 2022 را ببینید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Play Dead

4   - IMDB

کلویی، دانشجوی جرمشناسی، مرگ خود را جعل میکند تا وارد سردخانه شود تا شواهدی را که برادر کوچکترش را به یک جنایت اشتباه مرتبط میکند، بازیابی کند. هنگامی که وارد می شود، او به سرعت متوجه می شود که پزشکی قانونی ترسناک از سردخانه به عنوان پیشانی برای یک تجارت بیمار و پیچیده استفاده می کند. با شروع یک بازی ترسناک گربه و موش، کلویی متوجه می شود که ترسناک ترین چیز در مورد سردخانه مرده نیست، بلکه زنده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mercy Falls

4.2   - IMDB

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که از تمدن دور شد، یک تراژدی غیرقابل پیش بینی برای گروه رخ می دهد و یک تصمیم بد منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Passenger

7.5   - IMDB

چهار نفری که در یک ون در حال حرکت بودند با یک زن تنها در حالی که او در تاریکی در جاده ای روستایی در حال قدم زدن است، برخورد می کنند. پس از بارگیری او در وسیله نقلیه تا او را به نزدیکترین بیمارستان ببرند، متوجه می شوند که او رفتار نسبتاً عجیبی دارد. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان مبارزه برای جان خود فرا رسیده است و با هم بر روی یک قانون بسیار ساده توافق می کنند: "کنار او ننشین".

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.