زیرنویس فیلم Graves (2022)

نام فارسی فیلم : قبرها (2022)

6.5
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Shawn Black-  Damir Mrkulic-  James Randolph

خلاصه فارسی

افسر پلیس گریوز، مارک برودی، سفری را آغاز می کند تا مجرمان را به دست عدالت بسپارد، در حالی که مایکل لافورته مغز متفکر جنایتکار سخت نوش و بی رحم است که طبق قوانین بازی نمی کند. کلاید باکستر، مت گلدبرگ، پدرو دومینگز و بقیه گروهی از مردان نظامی سابق از تخصص و مهارت های تاکتیکی خود برای فرار از قانون استفاده می کنند. خدمه او به زودی خود را در مسیر برخورد مستقیم با مامور ویژه مارک برودی و گروه وظیفه گریوز می بینند، زیرا جنایتکاران نقشه ای مفصل برای دزدی های به ظاهر غیرممکن در سراسر شهر می کشند.


خلاصه انگلیسی

Graves Police Officer, Mark Brody, embarks on a journey to bring criminals to justice while Michael Laforte is the hard-drinking, ruthless criminal mastermind who doesn't play by the rules. Clyde Baxter, Matt Goldberg, Pedro Dominguez and the rest of a gang of ex-military men use their expertise and tactical skills to evade the law. His crew soon finds themselves on a direct collision course with Special Agent Mark Brody and the Graves Task Force as the criminals hatch an elaborate plan for a seemingly impossible heists all around the city.


این فیلم با نام تجاری Graves محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Shawn Black,Damir Mrkulic,James Randolph در ژانر اکشن,,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Princess

5.4   - IMDB

یک جوان سلطنتی زیبا و با اراده از ازدواج با جامعه شناسی بی رحمی که با او نامزد شده است امتناع می کند و ربوده می شود و در برج دورافتاده قلعه پدرش حبس می شود. در حالی که خواستگار تحقیر شده و کینه توزش قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Code Name Banshee

3.6   - IMDB

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتل به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Love You Anyway

7.9   - IMDB

فرمتهای در حال تکامل ویدیوی خانگی زندگی یک دختر جوان به نام مکنزی را از بدو تولد تا دوران زن روایت میکند که او در کنار بهترین دوست دوران کودکیاش، لوکاس، اوج و فرودهای زندگی را تجربه میکند. از آنجایی که مبارزه مکنزی با افسردگی در طول سال ها بدتر می شود، او مجبور می شود اراده ای برای مبارزه در کنار افرادی که بیشتر او را دوست دارند پیدا کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Green Ghost and the Masters of the Stone

4.3   - IMDB

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، به عنوان یک کشتی گیر نقابدار لوچا لیبره با نام «شبح سبز» مهتابی می گیرد. زمانی که مهاجمان ناشناس به دنبال زمرد دنیای ماورایی میرسند، چارلی متوجه میشود که قدرتهای فوقالعادهای دارد. همانطور که او جنگیدن را از استاد جین غیر متعارف می آموزد، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجوی مخفی "سه گانه نور" با دوست دوران کودکی خود مارکو و خواهر مارکو، کارینا به رهبری لا نانا است. آنها با هم برای محافظت از بشریت در برابر دریک، تجسم آخرالزمان مایاها، انتخاب شده اند.