زیرنویس فیلم Graves (2022)

نام فارسی فیلم : قبرها (2022)

6.5
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Shawn Black-  Damir Mrkulic-  James Randolph

خلاصه فارسی

افسر پلیس گریوز، مارک برودی، سفری را آغاز می کند تا مجرمان را به دست عدالت بسپارد، در حالی که مایکل لافورته مغز متفکر جنایتکار سخت نوش و بی رحم است که طبق قوانین بازی نمی کند. کلاید باکستر، مت گلدبرگ، پدرو دومینگز و بقیه گروهی از مردان نظامی سابق از تخصص و مهارت های تاکتیکی خود برای فرار از قانون استفاده می کنند. خدمه او به زودی خود را در مسیر برخورد مستقیم با مامور ویژه مارک برودی و گروه وظیفه گریوز می بینند، زیرا جنایتکاران نقشه ای مفصل برای دزدی های به ظاهر غیرممکن در سراسر شهر می کشند.


خلاصه انگلیسی

Graves Police Officer, Mark Brody, embarks on a journey to bring criminals to justice while Michael Laforte is the hard-drinking, ruthless criminal mastermind who doesn't play by the rules. Clyde Baxter, Matt Goldberg, Pedro Dominguez and the rest of a gang of ex-military men use their expertise and tactical skills to evade the law. His crew soon finds themselves on a direct collision course with Special Agent Mark Brody and the Graves Task Force as the criminals hatch an elaborate plan for a seemingly impossible heists all around the city.


این فیلم با نام تجاری Graves محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Shawn Black,Damir Mrkulic,James Randolph در ژانر اکشن,,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Lift

5.5   - IMDB

یک خدمه سرقت بین المللی به رهبری سایروس ویتاکر برای بلند کردن 500 میلیون دلار طلا از یک هواپیمای مسافربری در ارتفاع 40000 پایی رقابت می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One

6   - IMDB

مرگ در راه است. بدتر از مرگ: فراموشی. نه فقط برای زمین ما، بلکه برای همه، همه جا، در هر کیهانی! در برابر این نابودی نهایی، مانیتور مرموز بزرگترین تیم ابر قهرمانان را گرد هم آورده است. اما قدرت ترکیبی سوپرمن، واندر وومن، بتمن، فلش، گرین لنترن و صدها ابرقهرمان از چندین زمین حتی برای نجات تمام واقعیت از یک آرماگدون ضد ماده غیرقابل توقف، چه می تواند انجام دهد؟!

زیر‌نویس فارسی فیلم The Bastard Sons

4.8   - IMDB

با کشته شدن پدر وینسنت دامیانو، رئیس خانواده، زندگی گروهی از تبهکاران سازمان یافته مختل می شود. برادران «حرامزاده» وینسنت، گروهی از روحهای یتیمی که او با هم بزرگ کرده است، تصور میکنند که چه کسی پدرشان را کشته است... شریک زندگیاش رم. حرامزاده ها در تلاشی شجاعانه و حساب شده برای به دست آوردن دوباره تجارت و انتقام گرفتن از رم، جنگی همه جانبه را برای بدست آوردن پوند گوشت خود به راه می اندازند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Roadkill

3.4   - IMDB

انتقام سوار بر جاده باز می شود زمانی که یک زن جوان که به تنهایی سفر می کند، با یک دریفت مرتد روبرو می شود و در نهایت برای زندگی خود به مبارزه می پردازد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.