زیرنویس فیلم Glory at Sea (2008)

نام فارسی فیلم : شکوه در دریا (2008)

6.3
  • ژانر :   ماجراجویی
  • کارگردان :   Benh Zeitlin
  • سال انتشار :   2008
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Geremy Jasper-  Henry D. Coleman-  Chloe Tillis

خلاصه فارسی

گروهی از عزاداران و مردی از اعماق هادس آب دهان خود را از میان آوار نیواورلئان می سازند تا عزیزان از دست رفته خود را که در زیر دریا گیر افتاده اند نجات دهند.


خلاصه انگلیسی

A group of mourners and a man spat from the depths of Hades build a boat from the debris of New Orleans to rescue their lost loved ones trapped beneath the sea.


این فیلم با نام تجاری Glory at Sea محصول کشور United States است.به کارگردانی Benh Zeitlin و بازیگرانی چون Geremy Jasper,Henry D. Coleman,Chloe Tillis در ژانر ,ماجراجویی در سال 2008 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Minions: The Rise of Gru

7.2   - IMDB

گرو که یکی از طرفداران یک سوپرگروه ابرشرور معروف به Vicious 6 است، نقشه ای برای تبدیل شدن به آنقدر شیطانی می کشد تا با پشتیبان پیروانش، مینیون ها، به آنها بپیوندد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Erzulie

5.8   - IMDB

ملاقات مجدد بین 4 دوست به سرعت خراب می شود وقتی آنها خود را با ارزولیه الهه پری دریایی باتلاق می بینند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jurassic World Dominion

5.8   - IMDB

چهار سال پس از نابودی Isla Nublar، دایناسورها اکنون در کنار انسان ها در سراسر جهان زندگی می کنند - و شکار می کنند. این تعادل شکننده آینده را تغییر میدهد و یک بار برای همیشه تعیین میکند که آیا انسانها قرار است در اوج شکارچیان سیارهای باقی بمانند که اکنون با ترسناکترین موجودات تاریخ مشترک هستند یا خیر.

زیر‌نویس فارسی فیلم Promises

5.3   - IMDB

در شرق اوکراین، سفر صمیمی و قهرمانانه به مقاومت در برابر تهاجم روسیه را دنبال کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Highwayman

7.3   - IMDB

دزد مشهور بزرگراه، دیک تورپین، خود را در حومههای انگلیسی میبیند که بهطور تصادفی، الیزابت، دختر شیطون ارل پمبروک را ربوده است. در حالی که نامزدش وینتروپ تلاش می کند تا آنها را ردیابی کند، الیزابت شروع به عاشق شدن با مرد شجاع بزرگراه می کند و برای تورپین چاره ای جز رویارویی با وینتروپ در مبارزه برای قلب الیزابت و ثروت او باقی نمی ماند.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Adventures of Maid Marian

3.2   - IMDB

همه داستانهای رابین هود و خدمتکار ماریان را میدانند، اما این داستان اتفاقات بعدی است. از میان سایه ها، افسانه ای برمی گردد تا مردمش را از ظلم کلانتر رسوا شده ناتینگهام نجات دهد. رابین هود در جنگ باقی می ماند و ماریان باید مهارت های رزمی خود را آزمایش کند و داستان جدیدی خلق کند که در طول اعصار منادی خواهد شد.