زیرنویس فیلم Glasshouse (2021)

نام فارسی فیلم : گلخانه (2021)

5.5
  • ژانر :   درام علمی تخیلی دلهره آور
  • کارگردان :   Kelsey Egan
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   South Africa
  • بازیگران :   Jessica Alexander-  Kitty Harris-  Adrienne Pearce

خلاصه فارسی

یک مادر و سه دخترش - زنبور عاشقانه، ایوی عاقل و دیزی فرزند طبیعت - ساختمان شیشهای عنوانی را اشغال کردهاند که برای محافظت از ساکنانش در برابر سمی که زوال عقل نامیده میشود و هوای بیرون را مسموم میکند، کاملاً بسته شده است. خانواده از ترس تبدیل شدن به روح های گمشده ای که در بیرون پرتگاه هستند، با انجام مناسک مقدس، گذشته خود را در دست می گیرند. هنگامی که Bee قوانین را زیر پا می گذارد و به یک غریبه مجروح اجازه می دهد تا در میان آنها بیاید، پویایی خانواده برای همیشه از بین می رود، زیرا حقایق پنهان توهماتی را که زنان برای محافظت از آنها بسیار تلاش کرده اند، بر هم می زند.


خلاصه انگلیسی

A mother and her three daughters — romantic Bee, sensible Evie, and child of nature Daisy — occupy the titular glass building, which has been completely sealed off to protect its occupants from a dementia-inducing toxin called the Shred that’s poisoning the air outside. Fearful of becoming like the lost souls who wander the abyss outside, the family keep a grasp on their past by performing sacred rituals. When Bee breaks the rules and lets an injured stranger into their midst, the family dynamic is shattered forever, as hidden truths upend the illusions the women have worked so hard to protect.


این فیلم با نام تجاری Glasshouse محصول کشور South Africa است.به کارگردانی Kelsey Egan و بازیگرانی چون Jessica Alexander,Kitty Harris,Adrienne Pearce در ژانر درام,علمی تخیلی,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم La Confesión

2   - IMDB

یک کشیش کاتولیک در مونت بلو، السالوادور، یک اتاق عمل مخفی در داخل کلیسا ایجاد کرده است تا اعضای انسانی افراد ربوده شده را بیرون بکشد و آنها را در بازار سیاه بفروشد.