زیرنویس فیلم Glasshouse (2021)

نام فارسی فیلم : گلخانه (2021)

5.5
  • ژانر :   درام علمی تخیلی دلهره آور
  • کارگردان :   Kelsey Egan
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   South Africa
  • بازیگران :   Jessica Alexander-  Kitty Harris-  Adrienne Pearce

خلاصه فارسی

یک مادر و سه دخترش - زنبور عاشقانه، ایوی عاقل و دیزی فرزند طبیعت - ساختمان شیشهای عنوانی را اشغال کردهاند که برای محافظت از ساکنانش در برابر سمی که زوال عقل نامیده میشود و هوای بیرون را مسموم میکند، کاملاً بسته شده است. خانواده از ترس تبدیل شدن به روح های گمشده ای که در بیرون پرتگاه هستند، با انجام مناسک مقدس، گذشته خود را در دست می گیرند. هنگامی که Bee قوانین را زیر پا می گذارد و به یک غریبه مجروح اجازه می دهد تا در میان آنها بیاید، پویایی خانواده برای همیشه از بین می رود، زیرا حقایق پنهان توهماتی را که زنان برای محافظت از آنها بسیار تلاش کرده اند، بر هم می زند.


خلاصه انگلیسی

A mother and her three daughters — romantic Bee, sensible Evie, and child of nature Daisy — occupy the titular glass building, which has been completely sealed off to protect its occupants from a dementia-inducing toxin called the Shred that’s poisoning the air outside. Fearful of becoming like the lost souls who wander the abyss outside, the family keep a grasp on their past by performing sacred rituals. When Bee breaks the rules and lets an injured stranger into their midst, the family dynamic is shattered forever, as hidden truths upend the illusions the women have worked so hard to protect.


این فیلم با نام تجاری Glasshouse محصول کشور South Africa است.به کارگردانی Kelsey Egan و بازیگرانی چون Jessica Alexander,Kitty Harris,Adrienne Pearce در ژانر درام,علمی تخیلی,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Pacerville

در طول این بیماری همه گیر، معلمی که در آستانه خرابی قرار دارد می شنود که دانش آموزانش در کلاس زوم او را مسخره می کنند و قول انتقام می گیرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Rubikon

4.4   - IMDB

سرباز شرکت هانا و دانشمندان گاوین و دیمیتری در حال تحقیق در مورد پروژه جلبکی در ایستگاه فضایی روبیکن هستند که قرار است برای همیشه اکسیژن و غذا را برای بشریت تامین کند. اما ناگهان زمین در زیر آنها در مه قهوه ای و سمی ناپدید می شود و تمام تماس ها قطع می شود - آیا آنها آخرین بازماندگان بشریت هستند؟ آیا آنها باید ایستگاه امن را راه اندازی کنند، پرواز برگشت را جرأت کنند و در نتیجه جان خود را به خطر بیندازند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Hot Seat

3.9   - IMDB

یک هکر سابق مجبور می شود به موسسات بانکی سطح بالا نفوذ کند، مرد دیگری باید سعی کند به ساختمان بمب گذاری شده نفوذ کند تا مرد جوان را از صندلی داغ بلند کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Losing Addison

لس مک کوبین تمام زندگی خود را در سایه برادر دوقلویش آدیسون گذراند. وقتی آدیسون ارتباط روانی آنها را قطع می کند، لس نه تنها برادرش را از دست می دهد بلکه شروع به از دست دادن خود می کند.