زیرنویس فیلم Gingers Tale (2021)

نام فارسی فیلم : داستان زنجبیل (2021)

5.3
  • ژانر :   انیمیشن
  • کارگردان :   Konstantin Shchekin
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Russia
  • بازیگران :   Yuri Askarov-  Sergey Burunov-  Vasiliy Dakhnenko

خلاصه فارسی

داستان با پاتر خوب، اما فقیر شروع می شود، که یک بار سنگ چخماق را پیدا می کند، یک مصنوع جادویی که صاحب آن را ثروتمند می کند، اما در عوض نفرین مرگ می فرستد. پاتر را می توان تنها با فداکاری شخصیت اصلی - دختری به نام توینکل - نجات داد. او بدون تردید برای نجات دوستش می شتابد و به او کمک می کند تا بفهمد عشق و کار صادقانه مهم تر از پول و قدرت است.


خلاصه انگلیسی

The story begins with the good, but poor Potter, who once finds Flint, a magical artifact that makes its owner rich, but instead sends a death curse. Potter can be saved only by the dedication of the main character - a girl named Twinkle. Without hesitation, she rushes to the rescue of a friend, helping him to understand that love and honest work are more important than money and power.


این فیلم با نام تجاری Ginger's Tale محصول کشور Russia است.به کارگردانی Konstantin Shchekin و بازیگرانی چون Yuri Askarov,Sergey Burunov,Vasiliy Dakhnenko در ژانر انیمیشن در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Orion and the Dark

6.4   - IMDB

پسری با تخیل فعال در سفری فراموش نشدنی در طول شب با دوست جدیدش با ترس های خود روبرو می شود: موجودی غول پیکر و خندان به نام دارک.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Tiger's Apprentice

5.7   - IMDB

پسر جوانی در سانفرانسیسکو که با ببری سخنگو به نام آقای هو آشنا می شود و متوجه می شود که او آخرین فرد در صف طولانی نگهبانان است که از یک ققنوس باستانی در برابر شروران محافظت می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin

7.3   - IMDB

فرانکلین تازه وارد شهر شده و امیدوار است دوستانی پیدا کند، اما تاکتیکهای معمول او روی باند Peanuts جواب نمیدهد. هنگامی که دربی جعبه صابون از راه می رسد، او مطمئن است که این فرصتی است برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان جدید و تیم شدن با تنها بچه بی شریک دیگر: چارلی براون.

زیر‌نویس فارسی فیلم Kung Fu Panda 4

6.5   - IMDB

پو در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به رهبر معنوی دره صلح خود است، اما همچنین به کسی نیاز دارد که جای او را به عنوان جنگجوی اژدها بگیرد. به این ترتیب، او یک کونگ فو کار جدید را برای آن نقطه آموزش می دهد و با شروری به نام آفتاب پرست روبرو می شود که شرورانی از گذشته را تداعی می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Legion of Super-Heroes

5.8   - IMDB

کارا که از از دست دادن کریپتون ویران شده است، تلاش می کند تا خود را با زندگی جدید خود روی زمین وفق دهد. پسر عموی او، سوپرمن، او را راهنمایی میکند و به او پیشنهاد میکند فضا-زمان خود را ترک کند تا در آکادمی لژیون در قرن 31 شرکت کند، جایی که او دوستان جدید و دشمن جدیدی پیدا میکند: Brainiac 5. در همین حال، او باید با گروهی مرموز به نام تاریکی مبارزه کند. در حالی که به دنبال سلاح قدرتمندی است که در خزانه آکادمی نگهداری می شود، حلقه بزنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mad God

6.8   - IMDB

قاتل را از طریق دنیایی ممنوع از روحهای شکنجهشده، پناهگاههای فرسوده و هیولاهای بدبختی که از ابتداییترین وحشتهای ضمیر ناخودآگاه ساخته شدهاند، دنبال کنید. تمام مجموعهها، موجودات و مجسمههای موجود در این شاهکار ترسناک با دست ساخته شده و با استفاده از تکنیکهای استاپ موشن سنتی متحرک شدهاند. MAD GOD یک کار عاشقانه است، گواهی بر قدرت خلاقیت و ادای احترام به هنر جاودانه انیمیشن استاپ موشن. چشمانت را آماده کن روحت را آماده کن برای ملاقات با سازنده خود آماده شوید.