زیرنویس فیلم Gabriels Rapture: Part Two (2022)

نام فارسی فیلم : رپچر گابریل: قسمت دوم (2022)

5.7
  • ژانر :   داستان عاشقانه
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Melanie Zanetti-  Giulio Berruti-  James Andrew Fraser

خلاصه فارسی

در پنجمین قسمت از مجموعه دوزخ گابریل، شادی گابریل و جولیا توسط یک دانشجوی توطئه گر و سیاست دانشگاهی تهدید می شود. آیا وقتی گابریل با مدیریت دانشگاه مواجه می شود، تسلیم سرنوشت دانته می شود؟ یا او برای حفظ جولیا، بئاتریس خود، برای همیشه مبارزه خواهد کرد؟


خلاصه انگلیسی

In the fifth installment of the Gabriel's Inferno series, Gabriel and Julia’s happiness is threatened by a conspiring student and academic politics. When Gabriel is confronted by the university administration, will he succumb to Dante's fate? Or will he fight to keep Julia, his Beatrice, forever?


این فیلم با نام تجاری Gabriel's Rapture: Part Two محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Melanie Zanetti,Giulio Berruti,James Andrew Fraser در ژانر داستان عاشقانه در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Seal of Desire

4.2   - IMDB

یک روانشناس جذاب که در زوج درمانی تخصص دارد از مهارت های شهودی خود برای افشای همسران خیانتکار و اغوای همسران دلشکسته آنها استفاده می کند. اما بازیکن وقتی با زنی ملاقات می کند که می تواند او را در بازی خودش شکست دهد، تبدیل به یک پیاده می شود و خطوط بین عشق و اعتماد، اشتیاق و وسواس مبهم می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Expired

3.7   - IMDB

در آینده ای ناشناخته، دو روح سخت با هم ملاقات می کنند و با کارهایی که انجام داده اند و آنچه که شده اند روبرو می شوند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Welcome to Mama's

پس از اینکه او یک رستوران ایتالیایی در بروکلین را به ارث می برد، مدیر امی با یک سرآشپز اصلی که در لیست سیاه قرار گرفته است، به دنبال فرصتی دوباره می گردند. آنها متوجه می شوند که مهمترین ماده برای هر دستور غذا همیشه عشق است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Until We Meet Again

4.1   - IMDB

زنی متوجه می شود که خانه جدیدش توسط روح یک پیانیست جوان تسخیر شده است.

زیر‌نویس فارسی فیلم A Week in Paradise

4   - IMDB

این فیلم داستان مگی را روایت میکند، ستارهای که وقتی همسر کارگردان فیلمش توسط پاپاراتزیها بیرون میرود و متوجه میشوند که بانوی اصلی جدیدش نوزادش را باردار است، دنیایش فرو میپاشد. به دنبال آرامش و شفای مگی به هتل زیبای پسر عموی سابقش در نویس فرار می کند. پس از یک هفته در بهشت، او خود را کشف می کند و با یک عشق جدید آشنا می شود. سپس دنیای بیرون دوباره به درون سقوط می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Raven

6.4   - IMDB

ریون باید تصمیم بگیرد که یا به شوهر بدسرپرستش فرصتی دوباره بدهد یا بعد از فهمیدن اینکه او از فرزندش باردار است، با دوست پسر جدیدش بماند.