زیرنویس فیلم For the Love of Money (2021)

نام فارسی فیلم : برای عشق به پول (2021)

4.4
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Leslie Small
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Katt Williams-  Keri Hilson-  Rotimi

خلاصه فارسی

وقتی یک مادر مجرد به مرزهای خود فشار می آورد، برای محافظت از دخترش به تنها دنیایی که می شناسد روی می آورد، دنیایی که یک عمر از آن فرار کرده است. جیجی دیویس زنی قوی و مصمم است که اصرار دارد زندگی خود را بر اساس شرایط خود ادامه دهد. بنابراین وقتی او باردار شد و از تجارت خانوادگی میلیارد دلاری دور شد تا مسیر خود را ترسیم کند، هیچ کس تعجب نکرد. او به ساختن یک زندگی غیرقابل توجه تکان دهنده برای خود و دخترش اشلی ادامه داد. روزهای او پر از رسیتال های پیانو، بازی های بسکتبال و هر چیز دیگری بود که از یک مادر مجرد ساکن شهر انتظار داشتید. جیجی شکسته بود، اما خوشحال بود. دختر کوچکش سالم بود. هیچ چیز دیگری مهم نبود. تا اینکه چهره های مبهم مرتکب این اشتباه می شوند که زندگی دخترش را تهدید می کنند و او به آنها نشان می دهد که گانگسترها در اشکال و اندازه های مختلف هستند. متأسفانه برای جیجی، همه چیز به همین جا ختم نمی شود و او متوجه می شود که به زندگی ای که هرگز نمی خواست کشیده شده است.


خلاصه انگلیسی

When a single mother is pushed to her limit, she turns to the only world she knows, a world she's spent a lifetime running from, to protect her daughter. Gigi Davis is a strong, determined woman who insists on living her life on her terms. So when she got pregnant and walked away from a billion dollar family business to chart her own path, it surprised no one. She went on to build a shockingly unremarkable life for herself and her daughter Ashely. Her days were filled with piano recitals, basketball games and everything else you would expect of a single mom living in the city. Gigi was broke, but happy. Her little girl was healthy. Nothing else mattered. Until shadowy figures make the mistake of threatening her daughter's life and she shows them that gangsters come in all shapes and sizes. Unfortunately for Gigi, it doesn't end there and she finds herself being pulled back into a life she never wanted.


این فیلم با نام تجاری For the Love of Money محصول کشور United States است.به کارگردانی Leslie Small و بازیگرانی چون Katt Williams,Keri Hilson,Rotimi در ژانر درام,دلهره آور در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Painter

4.6   - IMDB

یک مامور سابق سیا زمانی که زنی مرموز از گذشته خود دوباره ظاهر می شود به دنیای خطرناکی بازگردانده می شود. اکنون که توسط یک قاتل بی امان و یک برنامه عملیات سیاه سرکش قرار گرفته و هدف قرار گرفته است، باید به مهارت هایی که فکر می کرد در یک بازی بقای پرمخاطره پشت سر گذاشته است تکیه کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Husband's Seven Wives

5.2   - IMDB

مگی از ملاقات با زنی که همچنین ادعا می کند با همسرش آلن ازدواج کرده است، وحشت می کند. دشمنان در ابتدا، به زودی شبکهای از دروغها را پیرامون آلن و همسران زیادی که قبلاً از او گرفته بود، کشف میکنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Eagle

6.5   - IMDB

یک روزنامه نگار داستان یک قاتل بی رحم را هنگامی که در مورد پوشش دولتی تحقیق می کند، فاش می کند.