زیرنویس فیلم Flee (2021)

نام فارسی فیلم : فرار کن (2021)

7.9
  • ژانر :   مستند انیمیشن زندگینامه
  • کارگردان :   Jonas Poher Rasmussen
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Denmark France Norway
  • بازیگران :   Daniel Karimyar-  Fardin Mijdzadeh-  Milad Eskandari

خلاصه فارسی

امین که بیشتر از طریق انیمیشن برای محافظت از هویتش روایت می شود، به گذشته خود به عنوان یک کودک پناهنده از افغانستان نگاه می کند و با رازی دست و پنجه نرم می کند که به مدت 20 سال مخفی مانده است. یک مستند مهیج که با ترکیبی از انیمیشن و تصاویر آرشیوی ساخته شده است، داستانی بسیار قدرتمند از یک بازمانده همجنسگرای افغان و نیاز او به رویارویی با گذشته خود برای داشتن آینده ای واقعی را روایت می کند. امین به عنوان یک خردسال بدون همراه از افغانستان وارد دانمارک شد. امروز در 36 سالگی، او یک دانشگاهی موفق است و با دوست پسر قدیمی خود ازدواج می کند. رازی که او بیش از 20 سال پنهان کرده بود، زندگی ای را که برای خود ساخته است را تهدید می کند. او برای اولین بار است که داستان خود را با دوست صمیمی خود به اشتراک می گذارد. FLEE ملیلهای خیرهکننده از تصاویر و خاطرات را به هم میپیوندد تا داستان عمیقاً تأثیرگذار و اصلی مرد جوانی را بیان کند که با گذشته آسیبدیدهاش دست و پنجه نرم میکند تا خود واقعیاش و معنای خانه را بیابد.


خلاصه انگلیسی

Recounted mostly through animation to protect his identity, Amin looks back over his past as a child refugee from Afghanistan as he grapples with a secret he’s kept hidden for 20 years. A thrilling documentary made with a blend of animation and archive footage tells an immensely powerful tale of a gay Afghan survivor and his need to confront his past in order to truly have a future. Amin arrived as an unaccompanied minor in Denmark from Afghanistan. Today, at 36, he is a successful academic and is getting married to his long-time boyfriend. A secret he has been hiding for over 20 years threatens to ruin the life he has built for himself. For the first time he is sharing his story with his close friend. FLEE weaves together a stunning tapestry of images and memories to tell the deeply affecting and original story of a young man grappling with his traumatic past in order to find his true self and the meaning of home.


این فیلم با نام تجاری Flee محصول کشور Denmark,France,Norway است.به کارگردانی Jonas Poher Rasmussen و بازیگرانی چون Daniel Karimyar,Fardin Mijdzadeh,Milad Eskandari در ژانر مستند,انیمیشن,زندگینامه در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Someone Lives Here

7.8   - IMDB

تواریخ داستان دیوید و جالوت امروزی در میان بحران مسکن در آمریکای شمالی. در طول همهگیری، خلیل سیو رایت، نجار جوان تورنتویی، پناهگاههایی برای افراد بیخانمان میسازد که در زمستان بیرون هستند. اقدامات او تحسین بین المللی را برانگیخت، اما مخالفت سرسخت دولت شهر را نیز برانگیخت و روایتی قانع کننده را در پس زمینه چالش های اجتماعی و مقاومت دولتی به تصویر کشید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Sun of the Soil

6.1   - IMDB

در مالی قرن چهاردهم، یک جوان سلطنت طلب به نام مانسا موسا بر تخت ثروتمندترین پادشاهی تاریخ بشر نشست. این به دنبال هنرمند مالی، Abdou Ouologuem است که در سفری برای کشف حقیقت پشت پادشاه افسانهای آفریقاست.

زیر‌نویس فارسی فیلم Rise

7.1   - IMDB

پس از مهاجرت به یونان از نیجریه، ورا و چارلز آنتتوکومپو برای زنده ماندن و تأمین مخارج پنج فرزند خود تلاش کردند، در حالی که زیر تهدید روزانه اخراج زندگی می کردند. ناامید از به دست آوردن شهروندی یونان، اما تحت تأثیر سیستمی که هر لحظه آنها را مسدود می کرد، تضعیف شده بودند، چشم انداز، عزم و ایمان خانواده آنها را از ابهام خارج کرد تا حرفه سه قهرمان NBA را آغاز کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Elvis

7.8   - IMDB

داستان زندگی الویس پریسلی از طریق رابطه پیچیده با مدیر مرموزش، سرهنگ تام پارکر، دیده می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jerry and Marge Go Large

6.9   - IMDB

داستان واقعی قابل توجه این است که چگونه جری سلبی بازنشسته یک شکاف ریاضی را در بخت آزمایی ماساچوست کشف می کند و با کمک همسرش، مارج، 27 میلیون دلار برنده می شود و از این پول برای احیای شهر کوچک خود در میشیگان استفاده می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Mad God

6.8   - IMDB

قاتل را از طریق دنیایی ممنوع از روحهای شکنجهشده، پناهگاههای فرسوده و هیولاهای بدبختی که از ابتداییترین وحشتهای ضمیر ناخودآگاه ساخته شدهاند، دنبال کنید. تمام مجموعهها، موجودات و مجسمههای موجود در این شاهکار ترسناک با دست ساخته شده و با استفاده از تکنیکهای استاپ موشن سنتی متحرک شدهاند. MAD GOD یک کار عاشقانه است، گواهی بر قدرت خلاقیت و ادای احترام به هنر جاودانه انیمیشن استاپ موشن. چشمانت را آماده کن روحت را آماده کن برای ملاقات با سازنده خود آماده شوید.