زیرنویس فیلم Finding Carlos (2022)

نام فارسی فیلم : پیدا کردن کارلوس (2022)

4.7
  • ژانر :   خانوادگی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Maximus White-  Michael Andreaus-  Branjae

خلاصه فارسی

یک نوجوان اسکیت بورد با زندگی با پدر غریبه خود و یافتن جایگاه خود در جهان سازگار می شود. FINDING CARLOS با الهام از The Nutcracker و مملو از موسیقی و رقص، فیلمی است که تمام خانواده از آن لذت می برند.


خلاصه انگلیسی

A skateboarding teenager adjusts to living with his estranged father and finding his place in the world. Inspired by The Nutcracker and filled with music and dance, FINDING CARLOS is a movie for the entire family to enjoy.


این فیلم با نام تجاری Finding Carlos محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Maximus White,Michael Andreaus,Branjae در ژانر خانوادگی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dakota

6.3   - IMDB

داکوتا، یک سگ خدمتکار سابق، به مادر مجرد کیت (کورنیش) و دخترش الکس (سلطان) می پیوندد تا در مزرعه خانوادگی شهری کوچکشان زندگی کنند. داکوتا به سرعت با خانه جدید خود سازگار می شود و تا حدودی به یک قهرمان محلی تبدیل می شود و به زودی از الکس جدا نمی شود. اما وقتی موجودیت مزرعه توسط کلانتر سرکش شهر تهدید می شود، داکوتا باید به خانواده کمک کند تا با هم متحد شوند و زمین را نجات دهند.

زیر‌نویس فارسی فیلم My Babysitter the Super Hero

یک پسر نوجوان و خواهر کوچکش وارد یک ماجراجویی پر آدرنالین میشوند که متوجه میشوند پرستار بچهشان در واقع یک ابرقهرمان افسانهای معروف به Agent-Action است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Jessie and the Elf Boy

6.5   - IMDB

یک نوجوان خوش دست که مصمم است به یک آرایشگر مشهور مو تبدیل شود، با کمکی غیرمنتظره - یک جن جنگلی هنری - شراکت می کند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Reel Monsters

2.3   - IMDB

چهار نوجوان وارد ماجراجویی یک زندگی می شوند که شامل یک موجود افسانه ای و رمز و رازی از گذشته است که زندگی آنها را برای همیشه تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Tiger Rising

4.5   - IMDB

وقتی راب هورتون 12 ساله یک ببر در قفس را در جنگل های نزدیک خانه اش کشف می کند، تخیل او به راه می افتد و زندگی به شکل غیرمنتظره ای شروع به تغییر می کند. با کمک یک خدمتکار عاقل و مرموز، ویلی می و دختر سرسخت تازه وارد مدرسه، او باید در میان خاطرات کودکی، درد دل و ماجراهای شگفت انگیز بگذرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dogtown 2

3.9   - IMDB

زمان انتخابات در داگ تاون است و جک راسل، شهردار قدیمی، بینی خود را برای دور چهارم اصلاح می کند. اما بارنی لاکجاو نقشه می کشد تا انبار زباله را تصاحب کند. آیا Dogtown قبل از اینکه خیلی دیر شود، بارنی Lockjaws را متوقف خواهد کرد؟ در Dogtown 2 پیدا کنید.