زیرنویس فیلم Feast (2021)

نام فارسی فیلم : جشن (2021)

6.2
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Tim Leyendekker
  • سال انتشار :   2021
  • محصول کشور :   Netherlands
  • بازیگران :   Trudi Klever-  Eelco Smits-  Koen Van Kaam

خلاصه فارسی

در FEAST، مجرمان، قربانیان و تماشاگران آنها درگیر بازسازی دراماتیک پرونده HIV گرونینگن می شوند. این فیلم داستانی در مورد قدرت و تسلیم شدن، برگشت پذیری حقیقت و تمایل به بازگشت به خانه در جایی را روایت می کند.


خلاصه انگلیسی

In FEAST, perpetrators, victims and their spectators become involved in a dramatic reconstruction of the Groningen HIV case. The film tells a story about power and surrender, the reversibility of truth and the desire to come home somewhere.


این فیلم با نام تجاری Feast محصول کشور Netherlands است.به کارگردانی Tim Leyendekker و بازیگرانی چون Trudi Klever,Eelco Smits,Koen Van Kaam در ژانر درام در سال 2021 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Race for Glory: Audi vs Lancia

5.8   - IMDB

با الهام از وقایع واقعی که در جریان رقابت شدید آلمان (آئودی) و ایتالیا (لانچیا) در مسابقات جهانی رالی 1983 رخ داد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Dying in Plain Sight

5.6   - IMDB

داستان احساسی مورگان کروز دانش آموز دبیرستانی دارای اضافه وزن و مادرش کیم که هر دو رازهای تاریکی را در خود دارند که منجر به شرایط ویرانگری می شود.

زیر‌نویس فارسی فیلم Bosco

5.9   - IMDB

بر اساس داستان واقعی کوانتای "بوسکو" آدامز. آدامز که به دلیل تلاش برای در اختیار داشتن ماری جوانا به 35 سال زندان محکوم شده بود، در حالی که تحت نظارت 24 ساعته در سلول انفرادی بود، با کمک یک زن مسن تر که از طریق یک آگهی قلب تنها با او آشنا شد، به طور معجزه آسایی از یک زندان فوق امنیتی فدرال فرار کرد.

زیر‌نویس فارسی فیلم Battlebox

4   - IMDB

با حمله ناگهانی ژاپنی ها، سرلشکر بریتانیایی مالتبی و افسران ارشدش با تصمیم مبارزه تا سرحد مرگ یا ارائه تسلیم تحقیرآمیز مستعمره بریتانیا هنگ کنگ دست و پنجه نرم می کنند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Beauty

3.8   - IMDB

خواننده جوانی که در آستانه یک حرفه امیدوارکننده قرار دارد، خود را بین یک خانواده سلطهگر، فشارهای صنعت و عشقش به دوست دخترش میبیند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Terror on the Prairie

6.4   - IMDB

یک خانواده پیشگام در مقابل یک باند قانون شکن شریر که آنها را در مزرعه تازه ساخته شده خود در دشت مونتانا وحشت می کنند، مبارزه می کنند.