زیرنویس فیلم Evil Bong 420 (2015)

نام فارسی فیلم : ایول بونگ 420 (2015)

3.6
  • ژانر :   کمدی وحشت
  • کارگردان :   Charles Band
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Sonny Carl Davis-  John Patrick Jordan-  Robin Sydney

خلاصه فارسی

توپ های خود را صیقل دهید و به خطوط بروید. خرگوش از دنیای علف هرز شیطان بونگ فرار کرده و یک سالن بولینگ برهنه باز کرده است. افتتاحیه بزرگ است و توپها در حال غلتیدن هستند، سینهها میپرند و علفهای هرز فراوان است. وقتی دوستان قدیمیاش، لارنل و سارا لی به او کمک میکنند تا سرمایهگذاری تجاری جدیدش را جشن بگیرد، همه چیز در نهایت به دنبال خرگوش است، درست است؟ اشتباه! ایول بونگ در مسیر خرگوش داغ است. با کمک مرد قاتل Gingerdead، آنها بیشترین توپ های قرن را به هم می ریزند. اما مرد زنجفیلی وقتی میفهمد که راز تبدیل شدن به یک مرد واقعی، پاک کردن کلوچههایش است، برنامههایی برای خودش دارد.


خلاصه انگلیسی

Polish your balls and head to the lanes. Rabbit has escaped the Evil Bong’s World of Weed, and has opened a topless bowling alley. It’s the Grand Opening and the balls are rolling, the boobs are bouncing and the weed is plentiful. When his old friends, Larnell and Sarah Leigh stop by to help him celebrate his wacky new business venture, things are finally looking up for Rabbit, right? Wrong! Evil Bong is hot on Rabbit’s trail. With the help of the murderous Gingerdead Man, they crash the most balls out party of the century. But Gingerdead Man has plans of his own when he learns that the secret to becoming a real man is getting his cookies off.


این فیلم با نام تجاری Evil Bong 420 محصول کشور United States است.به کارگردانی Charles Band و بازیگرانی چون Sonny Carl Davis,John Patrick Jordan,Robin Sydney در ژانر کمدی,وحشت در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

فیلم مرتبط

فیلم مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی فیلم Arthur's Whisky

4.4   - IMDB

هنگامی که شوهر جوآن می میرد، او از این که متوجه می شود او اکسیری اختراع کرده است شوکه می شود که مصرف کننده را دوباره جوان نشان می دهد. این سه زن با به اشتراک گذاشتن آن با دو دوستش، شهر را قرمز رنگ می کنند اما به زودی متوجه می شوند که دیگر برای جوان بودن در دنیای مدرن مجهز نیستند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Self Reliance

6.1   - IMDB

وقتی به مردی پیشنهاد می شود یک میلیون دلار بازی کند که در آن شکارچیان سعی می کنند او را بکشند، او فکر می کند که راه گریز کامل را پیدا کرده است: آنها فقط زمانی می توانند حمله کنند که او تنها باشد. تنها مشکل او این است که هیچ یک از دوستان یا خانواده اش باور ندارند که بازی واقعی است.

زیر‌نویس فارسی فیلم Night Swim

4.7   - IMDB

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

زیر‌نویس فارسی فیلم Betty's Bad Luck in Love

6.2   - IMDB

روابط بتی که از کودکی نفرین شده بود تا در روابط عاشقانه شکست بخورد، همیشه به فاجعه ختم شده است. اما وقتی الکس را ملاقات می کند، وسوسه می شود یک بار دیگر تلاش کند. آیا عشق واقعی می تواند بر نفرین غلبه کند؟

زیر‌نویس فارسی فیلم Founders Day

4.6   - IMDB

در روزهای منتهی به انتخابات شدید شهرداری، یک شهر کوچک با یک سری قتل های شوم تکان می خورد.

زیر‌نویس فارسی فیلم The Windigo

5.3   - IMDB

یک نوجوان بومی آمریکا یک دیو باستانی را زنده می کند تا از خانواده اش در برابر فروشندگان متابولیک محافظت کند، اما خونخواهی موجود را غیرقابل کنترل می بیند و خانواده را مجبور می کند تا قبل از تبدیل شدن به قربانیان بعدی نفرین را بشکنند.